Daha once hic first person movie izlediniz mi?

Turu sevenler icin hos bir film geliyor. Daha evvel buna benzer tek plan cekim bir film gormustum. Birdman. Gecen sene oscar almisti. Fakat benim bahsettigim film action. Tek planda tek cekimde. trailerini da izleyince sabirsizlanmaya basladim. Adi "Hardcore". Alttaki linkten kisa versiyonunu ve trailerini izleyebilirsiniz.

• Beyazperdede izlemeye değer!
    33% (2)67% (4)50% (6)Oy Ver
  • Beyazperdede izlemeye degmez!
    67% (4)33% (2)50% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Oldboy ve District 9 filmleri sanirim bahsi gecen tarzda. Fragmani beni pek cezbetmedi acikcasi ama yine de izlenebilir.

0|0
    0|0
    • Oldboyun 5 dakikalik tek plan bir dovus sahnesi vardi evet. sinema tarihinde de yerini almis bir sahneydi hatta. District 9 ni tamamlayamadim. Belki sinema cekimi izledigimden ya da artik uzayli formlarinin bocek turevi tasarlanmasindan gina geldigi icin. Bu filmin esas olayi cekim planinin aktorun bakis acisi olmasi. Evet cok abartilacak sahneler yok fakat goruntunun kesintisiz 5 dakika saf adrenalin olmasi cok cezbetti beni. Kimbilir kac kez cekilmistir o sahne. Bu yuzden benim acimdan cok emegi ovulecek bir is. Oldboydaki gibi. Bilenler bilir. Doom oyununun gecen senelerde bir filmi yapildi. Cok heba edilmis bir filmdir fakat son sahnesinde first person shooter bakis acisi devreye girer. Ben o sahnede heyecandan kalp atislarimi hissedebilir hale gelmistim. 70 80 hatta 90 larin ilk yarisinin kusagindan olanlar benimle ayni heyecani hissettiginden eminim. Nostalji nedir bilirler.

• First person movielerde ciddi anlamda büyük emek var. Haklisiniz, sanirim sirf bu sebepten bile izlemeye deger.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...