Beynindeki soyut kavramları somutlaştırdığınızda buna sevinen insanlar varsa, biraz konuşabilir mi?

Arkadaşlar. Deli olduğunu, beyninin artık vücudunu ele geçirmiş gibi davrandığını düşünen insanları istiyorum. Bu konu hakkında üç-beş bir şey desinler. Kısa kesmesin ve yazsınlar. Belki kelimesi devreye girer ardından belki. Bazen kelimesi de en beklenmedik anlarda gelir bazen.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• mesela bazen o kadar çok sorgularsın kiiyiyle kötü birbirine karışır, kendini bile tanımlayamıcak duruma gelirsin aslında hangi özelliklere sahipsin daha da önemlisi neden bu özelliklere sahipsin verilecek cevapların her biri de farklı bir pencere gösteriyor sana olaylara hala temel bir bakış açısı yakalayamadım sanki kendim hariç herkesin gözünden bakabiliyorum olaya ama kendim nereden bakmam gerekiyor ona bir türlü karar veremedi, mesela bir insan başkalarının mutsuzluğuna sebep oluyorsa ama aslında hiç bir sorumluluk kabul etmeyip çok neşeli çok fedakar çok mutlu ve güleryüzlüyse bu insan iyi biri midir kötü biri midir, kurban kendisi midir başkaları mıdır, insanları sınıflandırmak o kadar zor ki, ama sınıflandırmadan hiç bir düşünceni oluşturamazsın sanırım ben anlamı hala çözemedim neye göre düşüncelerimi temellendireceğimi bilmiyorum :/ oh yazdım ve rahatladım

0|0
    0|0
    • Şu an kafam çok boş, sigara yakıp gelicem bir . Anca öyle anlarım dur dur okuycam :) :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Ruh ve sinir hastalıkları hastanesine gözükmende fayda var

0|0
    1|0
Yükleniyor...