Dağları deldim ama gönlünü çalamadım durumu yaşayan var mı?

dağları deldim ama gönlünü çalamadım durumu yaşayan varmı?

sonunda mutlu sona ulaşan oldu mu?anlatsam roman olur durumu oldu mu:))

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• ona söylemedim de ama gerizekalı değilse anlamış olması gerekir. resmen aptal aşık gibi dolandım. sürprizler hediyeler falan. ama olumlu değil sonuç :)

0|0
    0|0
    • ...ilginç vala hiçbir geri dönüş olmadı mı?sen kaçtın o kovaladı...yada ne bilim pişman olmadı mı?

• o ne kaçtı ne kovaladı. ama ben çok uğraştım bir adım gelmesi için. sonra da vazgeçtim. olmayacağı varmı. zaten ergenlik zamanımdı :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Valla yapmadığım kalmadı... Cep telefonu yoktu... Gelip gelmeyeceğini bilmeyerek her gün okul çıkışı bekledim... Bazen üni sınavı için ek derse kalıyorlardı.. Ben zavallım yağmur çamursa bekledim... Daha sayarım ama cidden roman olur...

0|0
    0|0
  • 2 seneye yakın herşeyi yaptım uzaktan, maddi manevi destek verdim ancak beni çok seven insan zamanla bana tamamen yabancılaşarak beni başkası için terketti. Değmez bu kız milletine be.

0|0
    0|0
    • kardeşim biteli ne kadar zaman oldu?ondan sonra hiçbişey olmadımı hiçbirses çıkmadımı?

• Ben öğrenince olayı, kaçtı, hakaret ettim karşılık verdi ama hiç bir zaman benimle eskisi gibi konuşmadı :) 1 sene olcak biteli.

• Bana yar olmayan devr-i devranın şeklinde başlayan bir şiiri var Neyzenin. Büyük ustaydı..

0|0
    0|0
  • yok hacım ya bir kere yaptım onu sonu =cacık:D

0|0
    0|0
  • bir buçuk sene sonuç sıfır

0|0
    0|0
Yükleniyor...