Sizin de dönem dönem kafayı taktığınız şarkıcılar/sanatçılar oluyor mu?

mesela bazen mabel matize takıyorum tam adamdan soğuyorum derken öyle bir şarkı yapıyor ki tekrar dinleyip duruyorum şarkılarını. şimdi de ceylan ertem e taktım. bir de nazan öncel' e. bir ara da yasmin levy ona takmıştım kafayı. kime kafayı taksam bütün şarkılarını araştırıyorum hoşuma gidenleri bıkana kadar dinliyorum sıkılınca yeni arayışlara geçiyorum :d

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• ne diyosun ya bir ankaranın bağlarına takılmıştım ilk dinledim bu ne ya dedim bir düğüne gittik örda çevirip çevirip çaldılar otobüsle geri dönerken otobüste çaldı yine eve geldim sokakta düğün var ordada çalıyolar artık dedim bunun cılkını çıkarmak farz oldu :D

0|0
    0|0
    • lütfen bana ankaranın bağları deme. sokakta araba kornası gibi her yerde çalıyolardı :D

• ben hala evi temizlerken inat angaranın bağlarını açıyorum ne diyosun o derece bir travma yaşamışım düşün artık ;)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• şu an imera gurubuna takıldım :)

0|0
    0|0
  • benim dinlediğim müzikler genelde 60-70-80 yıllarından kalma olduğu için belli süre kafayı takma durumu olmuyor

0|0
    0|0
    • anladım. benim için de 90 lar öyle...

• dediğin gibi zevk meselesi mesela sen mabel matiz seviyorsun ben 1 dk tahammül edemiyorum

• doğrudur : )

• Oldu olmaz mı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...