Türk filmi mi? Hollywood filmi mi?

Yoksa hint filmleri mi tercih edersiniz?
Ve neden?
Bu arada görüşemiyoruz iyimisiniz?

• Türk filmleri
    19% (6)20% (8)19% (14)Oy Ver
  • Hollywood filmleri
    59% (19)65% (26)62% (45)Oy Ver
  • Hint filmleri
    22% (7)15% (6)19% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• Kaliteyi tercih ederim imdb ratingi 7 altında olan filmleri zaman kaybı olarak değerlendiriyorum. İlaveten korku ve gerilim filmlerini asla izlemem.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Hollwood filmlerinde görsellik çok iyi ama artık konu bulma sıkıntısı yaşadıklarından sürekli birbirine benzer filmler çevirmeye başladılar. Hint filmleri konu bakımından çok daha güzel ve eğlenceli Türk Filmleri berbat belli başlı sayılı yapıtlarımız dışında hem görsellik hem konu bakımından bana göre berbat

1|0
    0|0
  • Hollywood filmleri, türk ve hint zevkime hitap etmiyor gerçi ben çoğu filmi sevmem o da ayrı konu:)

İyi diyelim iyi olsun iç guveysinden hallice işte

1|0
    0|0
  • her tür izlerim ama yabancı filmler genelde

1|0
    0|0
  • Hollywood filmleri nefesi ise ortada gerçekten emek ve bir harcama mevcut yanı insanlara saygısı var gerçekten emek verip yapıyorlar filmlerini ancak turkfilmleri resmen milletiyle dalga geçer gibidir saçma sapan filmlerle halkı uyutuyor zaten tek bildikleri aşk komedi drama başka bir halt yok oyunculuklarına 0 zaten

1|0
    0|0
  • şu an ki türk televizyonculuna başka bir isim bulmak lazım. Umm mesela çöp ya da rezillik gibi. Ne dizilerdd iş var ne de filmlerde. Artık sebep sıralamaktan usandım aynı b*ktan şeyler işte. bir de izleyip bunlara para yedirdiği için türk milletine kızgınım. Onun dışında yeşilçamı diyorsan holywood u tokatlar

1|0
    0|0
  • Hollywood filmleri.

2|0
    0|0
  • hollywood filmleri çoğunlukta olmak üzere diğer milletlerin filmlerinden kaliteli olanları da izliyorum türk-fransız-hint-italyan-alman değişiyor

1|0
    0|0
  • Türk sineması çok daha önde olabilirdi.. Ancak göz açan , yürek ve akıl dolduran filmler yapan sanatçılar sürgünde ölünce veya sefaletle sınanca Hollywood - Türk sineması kırması tadında kültür erozyonuna uğramış ucubelere kaldık.. Oysa neydik biz..

1|0
    0|0
  • Turkish Films.. :) <3 Parayı bizimkiler kazansın bea ;)

1|0
    0|0
    • Hanfendi takip eder misiniz lütfen :S Takibi bırakmak zorunda kalacağım olumlu olumsuz yanıt verir misiniz rica etsem?

• B öncelikli
    A son tercih..

1|0
    0|0
  • Tamam bizimde artik iyi filmlerimiz var ama aksiyon sahneleri az olan filmlerimiz ama aksiyon sahnesi bol olacaksa ne yazikki sinifta kaliyoruz

1|0
    0|0
  • Hollywoodu tercih ederim.

1|0
    0|0
  • Türk filmleri çok tirt arkadaş senaryonun sağlam olması lazım ama çıkmadı daha. Özellikle aksiyon dalında..

1|0
    0|0
  • bütün dünya sinemalarını izliyorum sanırım canavar gibi bir şey oldum. s

1|0
    0|0
  • fransız sineması

1|0
    0|0
  • Hoolywood tabiki.
    Dogru gorusemiyoruz yeni yasinizdan sonra takilmaz oldunuz buraya.

1|0
    0|0
  • 1 ABD 2 eski Türk filmleri 3 FRANSIZ film cok güzel romantik film yapıyorlar

1|0
    0|0
  • B fark atar 😀

0|0
    0|0
  • Artik Holywood film devri kapandi. Sammimi soyluyorum benim gibi film seciciligi olan birisinin onerisi: Danimarka, Kore, Thailand filmlerini tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • hint filmleri mide bulandırıcı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Türk filmleri

1|0
    0|0
  • bollywood hint filmleri

1|0
    0|0