Hanımlar beyler güzel güncel film önerileriniz var mı?

Arkadaşlarım müsait olmadığından bugun evdeyim birazdan film izliycem güzel güncel film önerileriniz var mı varsa neler ?

Güncellemeler:
arkadaşlar çok teşekkürler yorumlarınız için az önce filmi bitirdim :) silver linings playbook u izledim şahaneydi şiddetli tavsiye ederim romantik komedi ve dram iç içe definately maybe tadında ama daha iyisi :)

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Evim sensin.. daha izlemedim ama en kısa zamanda izliycem çok övdüler.. benim adım khan izleme kesinlikle dini içerikli ve sıkıcı bence.. :D izlemediysen "açlık oyunları" izle.. gençlik filmi istersen "kızlar erkeklerden ne ister" izle biraz eskiler ama zevkli.. :)

1|1
    1|1
    • evim sensin izledim eh fena değildi :) benim adım khanı izlemedim ama imdb de 7.6 almış bir bakmakta fayda var :) kızlar erkeklerden ne isteri tahminen izledim ama yorumun için çok teşekkür ederim :D açlık oyunları iyiydi :)

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 3

• İzlemedin se " Benim adım Khan " biraz uzun metrajlı bir filmdir ama bir solukta izlersin. Emin ol ki kesinlikle pişman olmayacaksın. Hatta bugüne kadar neden izlemedim diyeceksin.. İzlerden yorumunu beklerim..

0|1
    0|0
  • Gelibolu (1981) filmini tavsiye ederim, hep günceldir. Film boyu çalan Albinoni enfes

0|1
    0|0
  • Vampir Avcısı ve Düşler Bahçesi.

0|1
    0|0
Yükleniyor...