Kemandan anlayanlar bakabilir mi?

merhaba arkadaşlar. şuanki kemanım başlangıç kemanı olduğu için artık bana yetersiz geliyor o yüzden http://urun.n11.com/keman/dominguez-dvpg44adv-profesyonel-kusgozu-keman-44-P71002301?cid=604001&gclid=Cj0KEQjw4NmvBRCRp_yu2bzal4YBEiQAWfjpJh2Rsc_Lgto5kpg7YfhE4JHX_3nAuBj_xzK2fUtAGloaAlaS8P8HAQ bu kemanın aynısını lakin internet üzerinden değil almayı düşünüyorum sizce nasıl?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• burada sanatla ilgilenen yok bir ben 1 de kız var gitar çalan diğerleri mast 31 için burada full cinsel ya da nasılım

1|0
    0|0
    • çok haklısın +1

• Bende özellikleri güzel fakat kemanı bire bir gör ve kargo ile alırken en az 10 dk bak he r yerine he r yerine bak çizik var mı yapmulma çükük boya kalıntısı ya da boya toparlanması sapına inine cinine he rtarafına bak çünkü önmeli o tür şeyler ve sesine de bak derim zaten 7 gün içinde geri vere biliyosun sanıırım fakat fiyatı biraz fazla gibiydi 50- tl veya 100 tl gibi 500 tl felan ola bilirdi bence

Kızlar Ne Diyor 1

• hocanla git imkanın varsa almaya yoksa benim gibi gider boktan bir kemana dünya para verirsin. başta insan bilemiyor. hatta maddi durumun yeterliyse ankarada müthiş bir adam tanıyorum yaptır ona. fabrikasyon kemandan asla tat alamazsın ilerledikçe.

0|0
    0|0
    • Zaten yeni baslamiyorum el yapimi tabiki daha güzelde cok pahalı iste

Yükleniyor...