Düz lisemi meslek lisesimi?

evet peki ben lise 1 de kaldım düz lisede mesle tekniğe gitsem nasıl olur

Güncellemeler:
ben mesleğe gitmeyi düşünüyorum yha anadolu fazla kasman lazm meslek hıc olmazsa meslek on tesekkur ederım

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben duz lise bitirdim acisini cekiyorum meslek lusesi olsa meslegin olur is imkanin olur parasiz liktan universiteyede gidemedim bence sen meslek lise sine git is imkani fazla ama sinifta kalani alirlar mi bilem

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• düz lise mi kaldı?

0|0
    0|0
    • ilçe milli eğitimde öyle demiş babamda :D

• sevdiğin meslek varsa ona git 2 senede direk geçiş hakkın var 2 senelik üniversite okursun paşalar gibi işine bakarsın.

• olabilir ama meslek bence iyi düz lise bilmem yani 1 sene gittim kaldım zor

Kızlar Ne Diyor 5

• Meslek bence

0|1
    0|0
  • meslek lisesinde okuyorum şu anda son senem... eğer üniversite sınavına girmek ve daha iyi bir yer kazanmak gibi bir hayalin varsa pek tavsiye etmem çünkü sözel ve matematiksel dersler (coğrafya, matematik, fizik, kimya vs) bizde yok (yeni koymuşlar galiba tam bilmiyorum) ama olsa bile az görüyorsun... meslek derslerine daha çok ağırlık var

0|1
    0|0
  • Oyle bir hata yapma oldugun yerde devam et 😀

0|1
    0|0
  • meslek

0|1
    0|0
  • ben meslek lisesi mezunuyum ve cok pismanım düz liseye gitmen daha iyi bence üniversite istiyorsan eğer. meslek liselerinde haftalık 20 saat boştan bölüm dersi görüyoduk zaman öldürdüğümü düşünüyorum ben..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...