Sinemaya gitsek bir filmden sonra sırasıyla salonları dolassak :D Farkederler dimi?

Kafamda deli sorular :D Ya millet kafama takıldı bu şimdi bir film için bilet alsak onu izledikten sonra diğer salonlarda gitsek otursak orda da izlesek ya da bulunduğumuz salondan hiç cikmasak akşama kadar izlediğimiz filmi bir daha izlesek oradaki görevliler çakar mi? :D :D

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun için salonların fazla kalabalık olmaması lazım 😄 gece saatlerinde gidersen bu dediğin olur anca😂

1|0
    0|0
    • Ama kalabalığa karisirim diye düşünmüştüm kalabalık daha iyi değil mi tenha olunca farkedilirim hemen :D

• Kalabalık olunca oturacak yer olmaz 😄 tenha olunca oturacak çok yer olur 😄

En İyi Kız Görüşü

• Neden bu kafana takıldı buda benim kafama takıldı açıkçası

1|0
    0|0
    • Böyle çılgın bir ruhum var naparsin :D

• O zaman hemen taktik veriyorum, ben yapmıştım :D
      Reklam arasında tuvalete diye çıkıp başka salona girdim kontrol ettim ve oraya oturdum 20 dakka geçti sıkıldım başka salona geçtim hiç unutmam o zaman pers prens filmi yeni vizyona girmişti baya oldu yani ama yaptım :D

• Bende tam bunu düşündüm işte :D Lavaboya saklanmak ve salon salon gezmek o film senin bu film benim :D

Erkekler Ne Diyor 14

• Farketmezler. Farketseler bile 1 kereden fazla izleyemezsin diyecek halleri yok ya. Yer boşsa sorun olmaz.

1|0
    0|0
  • Paran yoksa gel verim git başka film izle piskopatmısın aynı filmi bidaha izlecen ayrıca görevliler boşunamı orda farkedilirsin tabikide 😂

1|1
    0|0
  • gittiğin yere bağlı veya aradan sonra başka solonada girebilirsin

1|0
    0|0
  • farkederler neyin peşinde bunlar derler 😀

1|0
    0|0
  • Tabiki mal mı onlar? Film bitişi içeride kimse kalmaz, kısa süre temizliği yapılıyor içeride.

1|1
    0|0
  • film izlemek için yapılıcaksa neden umursuyorsun ki ;)

1|0
    0|0
  • farkediyorlar

1|0
    0|0
  • Bir akıllı sizdiniz zaten :D

1|0
    0|0
  • Çakar tabi neden çakmasın :)

1|0
    0|0
  • Amaç eğlenmek mi?

1|0
    0|0
    • Evet :)

• Ahahaaah :D Ben daha güzel bir fikir buldum. Lavaboya gidip saklanmak :D Daha sonra film başlayınca geri gelmek ya da başka salona girmek :D

• Ulan ne zekisin be bende deniyecem ahabsvd

• fakirlikte sınır tanımayan insanlar :D

1|0
    0|0
    • Ahahahhahaha :D Cilginlikta sınır tanımayan insanlar diyelim biz ona

• Paran senin olsun insan :D Cilginliklar benim

• sen çılgnlık yaşamadığın içn bu çılgınlık geliyor anlatırım çılgınlıkta yeri değil :D

• Denemeden bilemezssin:) Her filmden sonra salomlar temizlenir, beklemen lazim.

1|0
    0|0
  • Anlarlar kısa süre temizlik yapıyorlar orada

1|0
    0|0
  • Kafan güzelmiş güle güle kullan. =) Her seanstan sonra salon temizleniyor. O yüzden o dediğin imkansız.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• gittiğin salona bağlı , bizim burada farkedilmez bir defa sevgilimle bir filmden sıkılıp başka salona geçmişliğimiz var :D

1|0
    0|0
  • Ederler tabiki

1|0
    0|0
  • yok ya dikkatli olursan fark etmezler

1|0
    0|0
  • bazı yerler bakmıyor bilete falan kalabalık olursa cakmazlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...