Yok Böyle Dans yarışmasında Adriana Lima'yı kıskançlıkla mı izledik?

Yok Böyle Dans yarışmasında Adriana Lima'yı çok güzel buldum gerçekten ama bakıyorum yorumlara nette ve Türk kadınlarının Adriana Lima'yı kıskandığını yazıyor herkes. Neden kıskanıcaz anlamadım. Kıvanç Tatlıtuğ'u ağızlarına dolayan erkeklerimizin yeni bir çamur at izi kalsın oyunu bence :)

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

• Boş beleş...

Hayali kahramanlar bundan. Ne Adriana'yı seviyorum, ne de bizim kızları Kıvançtan kıskanıyorum. Çünkü medyanın oyuncağı olan maymunlar bunlar sadece.

Bunlar dizilerde oynamasa, gidip çok matah birşeymiş gibi iç çamaşırı tanıtmasalar ne iş yapacaklar? Yüzlerine bakan olmaz şerefsizim, ellerindende bir iş gelmez... Bu maymunları ilahlaştırmayın derim. Bu Adrianaları, Kıvançları değerli kılan bizleriz. Biz olmasak, robotlaşmış toplum bunlara gaz vermese bunların hiçbiri bir yere gelemezdi.

Aslında bunları yazmam bile saçma... Çünkü bu insanlar ve bunları özellikle kıvancı ilahlaştıran kitleye ne söylesen başta da dediğim gibi boş beleş...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ben Adriana yı hayranlıkla izlerim, lütfen sen burda elit bir izleyici grubundan bahsedeyiyorsun, değer yargılarımızla oynama:DDD, Milla Jovovich te çıksa aynı saygıyla izlemek zorundayız:DDD

milla jovovich: link

0|0
    0|0
  • Adriana gelmiş , yok böyle dans yeniden başlamış , kıvancı çekemeyen erkekler varmış , ilk defa duyuyorum bunları , milletin başka işi kalmamış mı ? herkes kendine baksın .

0|0
    0|0
  • fazla abartılıyor. bu kadını neden bu kadar abartırlar anlamam. bi megan fox kendisini donunda sallar mesela.

0|0
    0|0
  • Ben askerdeyken öküzün biri Adriana Limanın bkunu bile yiyebileceğini söylemişti.

o gün anladımki öküzleride askere alıyorlarmış

0|0
    0|0
  • bende izledim ama abartılacak birşey bulamadım tek farklı özelliği şanslı olması çünkü ondan çok var...

0|0
    0|0
  • ne ünlü şahıs bu "adriana lima". Bu siteye girenlerden(?) başka duymuşluğum yok... ya da ben gay'im...

0|0
    0|0
  • hatunun isminin baş harfleri bile AL diyor ya sen ne diyosunn:))))

0|0
    0|0
  • Ben kıskanmadım dengim değil :)))

0|0
    0|0
  • Güzel kız gerçekten kıskanın bence :D

0|0
    0|0
  • Hala izliyorsunuz yani böyle programları ?

0|0
    0|0
  • yoo seyretmedim bile...

0|0
    0|0
  • Evet tabi tamam haklısın :D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• bene tam tersi düşünüyordum yakın da bzim adriş diye sesleniriz yav kızcağız git gel türkçeyi sökecek gözleme açtıracağız .. ama kıskanan varsa da ilhan mansız çıktıktan sonra kimsenin aklın da adrianan falan kalmamıştır bence... yavrum o nasıl gülüştür ya allah sahibine bağışlasın :)))

0|0
    0|0
    • Gelsin gitsin Türkçeyi söksün.Evime misafir olsun.Türk misafirperverliğini göstereyim

• Adriana gelsin,bana mantı açacağını söylesin.İhtimaller

1)Aşırı alkollüyüm,diğer insanları adriana sanıyorum

2)Bilmeden uyuşturucu kullandım,hayaller alemindeyim

3)Aynı rüyayı kaç oldu görüyorum(Ha rüyada Adriana görmek neye yorulur bilemiyorum ama madem gördüm niye mantı açıyor,ne biçim hayal gücüm var)

• hahahahahaaa o hayal gücü benim.. ee tabi adrianaya farklı açılardan bakıyoruz haklısın bende aynı şeyi ilhan mansız için söyleyebilirdim rüyalarım da görme kısmı hariç :))

• ne o yaa izlemedim walla

0|0
    0|0
  • Seyretmedım ama kıskanmazdım bence çok guzel ve şirin biri.. Severım ben onu..

0|0
    0|0
  • Kadın güzel. Kıskansam ne olur kıskanmasam ne olur , ruhu duymaz :)) Ayrıca o güzellikle burnu hiç havada değil , hem güzel hem güler yüzlü. Kıskanılması değil takdir edilmesi gerek.

1|2
    0|0
  • o değilde yakinda bizim kadin ünlülerimi boksa merak salacklar. Sonrada yoo ben Adriada'dan görmedim diyecekler ve birden herkes bu sporu yapacak.

Ayrica kiskananlarda neymis kadinin ruhu duymayacak birakin erkeklenz istediği kadar hayran kasin yine bu durumdada ruhu duymayack

0|0
    0|0
  • Ben dün otobüs yolculuğunda iken yanımda oturan kızın Adrianaya nasıl baktığını gördüm ve söylediği şey şudu düşte bacağın kırılsın bir rezil ol :D:D

0|1
    0|0
  • izlemedım ama varmısın yokmusunda ızledıgım sey suydu okadar guzel bır hatun okadar guleryuzlu ve sevecendıkı sok olmustum emınım yıne oyle davranmıstır ve ozaman sunu demıstım bızım unluler olsa 5 karıs suratla dolanırlar vay be farka bak demıstım.kıskanılacak degıl ama ımrenılecek bır kadın ve gerçekten bence dunyanın en guzel bayanı

0|0
    0|0
  • İzlemedim...

0|0
    0|0
  • Adrınada ıkı saat durdu gıttı yine biz bize kaldık ıyımı

Beyler

0|2
    0|0
  • ne kıskanıcam yaaa, ben partnerini kıskandm. partnerinin yerinde olmak istedim açıkçası. o nasıl bir dansdı öyle yaaaaa :))))))))))

0|0
    0|0
  • ben çok beğenirim kendisini

0|0
    0|0
  • Hayır kıskanmadım. Aksine resmen aşık oldum kadına.

0|0
    0|0
Yükleniyor...