En sevmediğiniz müzik türü ve nedeni nedir?

En sevmediğiniz müzik türü? ve nedeni nedir? En sevmediğiniz müzik türü? ve nedeni nedir?

0|0
16|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• rap hiç hoşlanmadığım bi tarz..

0|0
    0|0
  • rap. çünkü o bir müzik türü değil.

2|0
    1|1
  • Rap ve rock

0|0
    0|0
  • Arabesk Rap ve Arabesk , nedeni ise; bilmiyorum antipatim var o türe karşı.

0|0
    0|0
    • arabesk rap i ben de hiç sevmiyorum, arabesk desen çok eskidi artık onlar biraz çağ dışı kalmaya başladı, ha beste ve söz olarak çok iyi olabilir ama tarz olarak çok eskidi artık

• evet ama pop türkçe olmasın genelde yabancı daha iyi bizimkiler beceremiyorlar ne yazık ki

• kesinlikleee ;D

• rap. çünkü o bir müzik türü değile ek olarak tasavvuf müziği.

1|0
    0|1
  • türkü ve arabesk sevmiyorum

0|0
    0|0
  • metal. birşey anlamıyorum bu yüzden sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • arabesk ve ağır metal..kulağıma hoş gelmiyor çünkü..

0|0
    0|0
  • arabeks .

0|0
    0|0
  • arabesk özelikle arabeskle rapi yapanlar ve metal müzikler

0|0
    0|0
  • Arabesk.

Rap sevmem aslinda lakin tek dinledigim 2pac

0|0
    0|0
  • Hip hop zaten isyan müzigi olmaktan cıkalı yıllar oldu

0|0
    0|0
  • arabesk

içimi sıkıyor

0|0
    0|0
  • rap dinleyemiyorum nedense. ilgimi cekmiyor bitürlü.

0|0
    0|0
    • benim tarzım rap değil ama iyileri de var kötüleri de var, tabi zevk meselesi ama arabesk rap i hiç sevmem

• dubstep sevmiyorum. ama arabesk rapmiş tasavvufmuş. türkiye için seçeneğim çok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ARABESK RAP KESİNLİKLER. Aslından çok daha farklı, 3 dk boyunca küfür edilen veya seni seviyorum diye "Möö" lenen bir türde neyi sevebilirsiniz ki?. Gerçek Hiphop kültürünün adını karalayan, halkta olumsuz bir önyargı oluşturan, birkaç atarlı ergenin sadece para kazanmak için yaptığı pis bir türden başka bir şey değil. hatta tür bile değil. Eğer gerçek hiphop çu görmek istiyorsanın açın bir 2Pac dinleyin yada yerlilerden bir Red-Kamufle dinleyin.

0|0
    0|0
    • arabesk rap i ben de hiç sevmem ama ergenler arasında çok yaygın ne yazık ki, kızlar bile dinliyor

• Daha önce benzer bir başlıkta aynı yorumu yapmıştım ama onlara kısaca "Cehaletin Evlatları" diyebiliriz herhalde.

• Sevdiğimi söyleyeyim..Tasavvuf Musıkısi..

1|0
    0|0
  • Metal, hardcore, heavy metal, thrash metal, punk, death metal, rap, Hip-Hop, acid.

Yerli olarak arabesk diyeceğim ama birkaç arabesk parça var istisna onları severim.

1|0
    0|0
  • Rnb rap hareketli oldugu icin birde icimde bir zencinin yattıgını bildigim icin.. :)

0|0
    0|0
  • çoğunlukla arabesk söylemk ıstediklermı daha ıyi anlayıtor bana göre bazı raptende bı ıkı var oyle A2nın bazı parçalarını dinlerm

0|0
    0|0
  • türkü, türk halk müziği ve slow

0|0
    0|1
  • Şu arabesk diyenleri duygusuz olarak algılıyorum metali sevmem tasavvuf ney dinlerim arada slow parçalar açarım

0|0
    0|0
  • Metal Tarzı.metal dinleyeler kızmasın ama 1 dakika bile dayanamam çalınca.

1|0
    0|0
  • Arabesk diyenler taş olursunuz.

0|1
    0|0
  • arabeskrap tam bir ergen müziği arabesk tek başına güzel

0|0
    0|0
  • metal

0|0
    0|0
  • Ben kulağıma hoş gelen her müziği dinlerim...

ayrım yapmam

0|0
    0|0
  • caz olsun klasik müzik olsun metal olsun..bunlar olmasa da olurmuş bana göre

0|0
    1|0
  • sevmediğim yok ruh halime göre hepsinden dinlerim yeri gelir slow yeri gelir pop, yabancı, rock, arabesk nadiren ama hepsinden dinlerim duruma göre ama genel olarak slow seviyore

0|0
    0|0
  • ankara havaları.tam bir kuru gürültü

0|0
    0|0
  • roman havaları

0|0
    0|0
  • Ritimsiz müzikler, DubStep ve "kanadımı kırdılar uçamadım anne"ler.

2|0
    0|0
Yükleniyor...