20 km bisiklet sürecem müzik önerirmisiniz?

Yaklaşık 20 km bisiklet sürecem müzik önerirmisiniz?

0|0
710

En İyi Erkek Görüşü

• Saka gibi hahah kiz spor icin muzik istiyor adamlar iron maiden , metallica atmis :D

1|0
    0|0
    • Niye l*n kızlar metal dinleyemez mi? Bisiklet türü şeyler için de çok iyidir metallica falan.

• @Ragnar_Lodbrok senin kafan iyi galiba kızlar metal müzik dinleyemez diye bir şey demiş miyim iyi oku

En İyi Kız Görüşü

• Guns N' Roses'ın bir albümünü indir, uzun yolda iyi gidiyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Dream Theater- Scenes From A Memory

Megadeth-Countdown to Extinction

1|0
    0|0
  • rihanna megamix candır?

rock üzgünken dinliyorum genellikle :D

1|0
    0|0
  • bunu dinle gerisini boşver
    https://www.youtube.com/watch?v=cGvZyrhObrg

0|0
    0|2
  • Seni kesinlikle kınıyorum. Bisiklet sürerken müziği nasıl dinleyeceksin. Çok yanlış bir hareket.

0|1
    0|1
    • Bir kulağıma kulaklık takacam diğeri boş kalacak korna sesi için

• Çift taraflı kulaklık takmak, yoldan gelen sesleri, yaya seslerini bilmem ne filan engeller. Diyelim önüne bir anda araç çıksa, ambulans gelse arkandan habersizce. Nasıl olacak? Ben telefonu gidona sabitleyip haporlerden açıyordum müziği. Hem dışardan gelen sesleri, hemde müziği dinleyebiliyordum.

• Eğer ki bir kaza anında suçlu görülecek kişi sensin, ister kafanı yar, ister gözünü.

• trafiğin yoğun olduğu yerde sürecekssen hayır :)

0|0
    0|0
    • Diyarbakır da trafik biraz durgun ama yinede kamyonlar tırlar benim 1 metre yanımdan geçiyor ama bence sorun değil bir ara bir günde hiç durmadan 65 km sürdüm 32 km gittim ve geri döndüm tabi enerji kalmamıştı

• wow başarılı! :)

• Lana Del Rey - Ride

0|0
    0|0
  • Ibrahim erkal-hasret kaldım günaha

0|0
    0|1
  • Pal station ac dinle ya da metro fm

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...