Sonu sizi en çok şaşırtan film

Şimdiye kadar izleyip de sonunda yok artık dediğiniz filmler var mı ama saçma olarak bir son değil yani hiç beklemediğiniz ama çok iyi biten ya da aklınızda kalan hani acaba ne oldu ya böyle yerde film biter mi süperdi dediğiniz :)

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• ünlü katil jason varya her filmde öldü yine çıktı ortaya :) daha bunu ngibi çok saçma sonlar varda aklıma gelmiyooooooo

0|0
    0|0
    • haklısın kesinlikle :) ama saçma değil vay be dedirten anlamında demek istemiştim

• sonunda kimin kazandığını söylemeseydin izleyebilirdim :D

• yinede izlenmeye değer bir film senaryoyu söylemedim en azından bide böle düşün :)

Erkekler Ne Diyor 11

• dövüş klubü romeooo ile aynı şoku yaşamışız

0|0
    0|0
  • sherlock holmes her seferinde yaşıyorum, fight club, 6. His ilk aklıma gelenler bunlar ve kesinlikle THE PRESTİGE!

0|0
    0|0
  • nedense izlediğim hiçbir filmin sonunu hatırlamıyorum :)

0|0
    0|0
  • aysenin ada maceralari

0|0
    0|0
  • shutter island

film sonunda paronaya yaşadım kim doğru söylüyo diye gerçekten muhteşemdi çok şasırmıştım.

0|0
    0|0
  • mulholland cıkmazı fılmın sonunu hala tamamlamaya calısıyor elestırmenler

0|0
    0|0
  • dövüş klubü

0|0
    0|0
  • yüksek gerilim çok saçma bi film olmuştu şaşırdım

0|0
    0|0
  • Dövüş Klübü ilk aklıma gelen aslında daha varda hatırlamıyorum şimdi...

0|0
    0|0
  • bi film vardı şeytan üçgeni diye başı ayrı k..çı ayrı cok enteresan bi filmdi baya etkiledi

0|0
    0|0
  • sadece sonu deıl, baştan sona...

shawshank redemption

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• The fountain

0|0
    0|0
  • Başlangıc ve İşkence odası ve Kimlik bunların sonu çok değişik iyi bitmiyor ama söylimde

0|0
    0|0
    • eminmisin

• Başlangıçta adamın topacı dönmeye devam ediyorsa rüyada kalmış demekti. ve filmin sonunda ise halen dönmeye devam ediyordu. İşkence odasında ise kızın tamamen derisini yüzdüler ve yüzün kişilerin lideri kafasına silah dayadı ve intihar etti. Kimlikte bir ruh hastasının 3 farklı kişiliği olduğu ortaya çıktı küçük çocuğunda o deli olduğu öğrenildi. Konuyla alakasız yorumlar yapma...

• 3ünü de izledim başlangıcın sonu gerçekten çok iyiydi diğer ikisinin de iydi ama başlangıç tam soruda anlatmak istediğim son

Yükleniyor...