Türk sarışın ünlülerin hepsi Çerkes mi?

Türk sarışın ünlülerin hepsi Çerkes mi?
Burcu Esmersoy, Filiz Akın, Müge Uzel ve diğerleri...

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• burcu nereli bilmem ama hatun taş.)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• burcu ve mugemi ay onlar coook guzeller. bende bununla ilgili yazi okudum bugun filiz akininla eren vurdemin rportajlarini gordum. filiz akinin babasi cerkezmis, annesi hic bana benzemedi babannesine benzedi diyormus. babannesi sari sacli yesil gozlu uzun cerkez guzeliydi demis. simdi turk degil mi hepsi yabancimi oluyor? inadina askta karadenizliyi canlandiran eren vurdem var ya aslinda karadenizle alakasi yokmus cerkezmis. yaa cok tatli o <3 hep duyuyordum padisah anneleri cerkez, cerkez guzeli diye o dedikleri bumuymus. ne yapiyorlarmiski boyle gorunmek icin. cok sasirdim nerdeyse herkes. nete yazdim hepsi cikti şu an cok sasirdim. tan sagturk, nevra serezli, nilufer aydan, sezgi sena akay, senay akay, muserref akay, tugce isinsu, sari seker sema, berk cankat, elcin sangu diyor cerkez unluler diye. bazilarini tnimiyorum ama elcinim yaa. deniz akkaya, nefise karatay en sevdigim mankenlerdi hepsi cerkezmis. burcu ve filiz akiin olmasa napardik acaba, iyki gelmisler nerden geldilerse.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 3 kişi saymıssın diğerleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çerkesler türk değildir :))

1|0
    0|0
    • Demek ki sarışın Türk yok...

• Guzel olanlari evet ☺️