Kızların motosiklet merakı

Nedir bu merak?

Bir çok kez park halindeki motosikletime binen kızlarla yada üstünde resim çekmeye çalışanlarla karşılaştım.

Geçen gün büfede oturmuş bişeyler atıştırıyorum ve motosikletim bir kaç metre uzağımda. 2 kız önce yaklaştı sağına soluna baktı, sonra bi tanesi binip diğerinden resmini çekmesini istedi. Hiç müdahale etmedim. Resim çekip gittiler.

Neden bu kadar meraklısı var?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Senin motorunla face de hava atcaklar :)

0|1
    0|0
    • Resmini cekip sahibinden,comda satmak isteyen oldu da hava atmak isteyenini bilemem

Kızlar Ne Diyor 8

• Ne var, benim de araba önünde çektirdiğim çok foto vardır. Otomobillere acayip bi ilgim var, evde yığınla otomobil dergilerim vardır. Liseydeyken acayip derece "formula 1" "moto GP" izlerdim. Üniversitede, yurtta kalınca, motor sporlarından baya bi uzak kaldım. İlk bilgisayarım, ilkolkul 5. sınıfta alındı. O günden beri, Bütün "Test Drive serileri" tamamladım, "Unlimited 1" online derecem bile vardı. NFS serileri ve envai çeşit türevde ralli oyunları oynadım ve bitirdim. Kız olduğumdan bunları yapamıcam diye bir şey yok yani. Ama motorun üstüne binip fotoğraf çektirmek de, ohaa ya o kadar da değil :DD

0|0
    0|0
    • Memleketimizde cok Su Urgancı var ama bizim toplum motosiklete farkli bakiyor. Hatta bi roportajinda "trafikte ilerlerken aa bak 2 motor ust uste yorumunu aldim" demisti. Hadi simdi kizlar motosiklete binsin :)

• müdahale et arkadaşım kamu hizmetimi veriyon:D

1|1
    0|0
  • Motosklet kullanıyorum yaklasık 1 buck senedr. hız yapmayı sevıyorum. çok havalı oluyo yahu :) ama kıs geldı bı an önce yaz gelsınn :))))

0|0
    0|0
  • kimsenin motoruna binipte foto çekmek gibi bi sevdam olmadı bu görgüsüzlük bence ama evet heleki motor böyle cüsseli süper bişisi çok hoşlanıyorum değil görmek sesini bile duymak tüylerimi diken diken yapmaya yetiyo sanırım ilgi meselesi

1|0
    0|0
  • Sen niye seviyosan onlar da ondan seviyo. Kızlar motosiklet kullanamaz mı?

0|0
    0|0
  • ben öyle birşey yapmazdım ki zaten korkarım hızdan falan

0|0
    0|0
  • yuh.. ben olsam kolay gelsin derdim

0|0
    0|0
  • Bayağı küçükken motorsiklete binmek nasıl bir hava diye binmiştim bindikten sonra motorsikleti düşürünce sahibi geldi içimdeki iki kuruş hevesi aldı gitti :D Ben olsam döverdim ama acıdı heralde :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kızlar ikiye ayrılır motorize ve mekanize:D

0|2
    0|0
  • Hacı şimdi erkekler onlara biniyor ya onlarda motosiklete binmek istiyor. Çaktın mı

0|1
    0|0
  • kızlar hız tutkunudur :)

0|1
    0|0
  • "Shekilsiniz ya hanny" hesabı :D

Lan gördükçe sinirden gülüyom. Türkçeyi de becerdiler :D

0|0
    0|0
  • ben sana söliyim :-))

kızlar, bırak motosikleti, benim kendi üzerimdeki herhangi bişeyi benden fazla merak etseler derhal uzaklaşırım.. sen bşeye yaramamışsnn kızlar motosikleti almış olay bu :-))

0|0
    0|1
  • Makine sağlam Allah kaza bela vermesin;) Motosiklet candır

0|0
    0|0
Yükleniyor...