Kitabin konusunu yazdim devami hakkinda birkac oneri?

Bir kitap yaziyorum konusu ise arkadaslik. Bir kiz tatile gidiyor. Denize girince ayagina kramp giriyor ve onu hem cins birisi kurtariyor. Ararlarinda cok saglam bir dostluk olusuyor. Ama yaz bitimine kadar aralarinda ne gerceklesecegi hakkinda hic fikrim yok. Durup dururken kimse kimseyle kardeslik kuramaz illa ki aralarinda paylasim olur devami hakkinda yardim istiyorum ve lutfen calmayin

Güncellemeler:
Konuyu begenmediyseniz lutfen kendi kurgularinizi yaziniz

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sıradanın dışına çık pek yerli yazarlar ın yapmadığı şekilde ve iki kız arasında entrikalı bir aşk ilişkisi oluştur. Daha sonra araya baska bir kız veya erkek girebilir. Daha sonra, erkek girdiyse kiz, kiz girdiyse bir erkek olaya dahil olup iki kiz arasinda kargasa olustursun. Sonradan eklenen 3. Kiz ve erkek arasinda bir cekisme olsun asil kizi elde etmek icin. Bunun agir bir bedeli olabilir. Daha sonra büyük bir olay olmalı. Kizlardan biri cok ünlü olabilir mesela bir sarkici ve oyuncu. Medyada erkek arkadaslariyla bolca gorunen bir tip olabilir. Bu olayi saklamasi gerekir bu yuzden. bir sekilde magazin programlarinda bu kizin, diger kizla ask yasadigi haberleri yayilabilir. Sonra da kiz iki kizdan biri intihar edebilir. Hangisi oldugu sana kalmis. Bunun uzerine kurabilirsin bir hikaye. Yaparsan ve tutarsa adimi kitabin sonuna ya da basina bir yere not etmeyi unutma :D

0|0
    0|0
    • Dedemin dedesinin dedesi gibi olay anlatmissin l*n djdjejej anlamam icin iki kere defa okumam lazim djdjek kurgu guzel ama karisik yazdigin icin anlayamadim pek fazla

• Ben iki kizdan bahsediyorum sen naptin ya fjfjjf

• Filmi cikar filmi shdjdj 😄😄

Erkekler Ne Diyor 9

• çalınacak bir şey yok ki ortada çok basit durmuş. mesela ayağına kramp girdiği zaman o yetişememiş olsun. ancak onu kurtardığını zannetsin. kitabın sonunda ötekinin boğulduğunu anlasın. yazı geçirdiği kişinin kim olduğunu bilmesin.

0|0
    0|0
    • Daha sadece basini anlattim canim kardesim djdjdjdj nasil hemen sıkıcı? Daha aralarinda olaylar falan olucak da ilk bir size soriyim dedim

• bilgim yok o hikaye hakkında

• sakın aşk ve sevglilik durumlarına bağlama ne o öyle türk dizisi gibi

0|0
    0|0
    • Yok hayir 😊😊 Sadece arkadaslik konusu ama devami hakkinda gorus bildirsen?

• o zaman erkeği kız yap aynı şekilde devam et :D

• Aşk olayi istemiyorum

• Yazmak Zorunda mısın Yazmasan? :)

0|0
    0|0
  • ahahahshdahsd bu ne ya:D

0|0
    0|0
  • söylerim ama kazanacagının yarıısnı alırım :p

0|0
    0|0
  • watpadden yardım al işine yarar

0|0
    0|0
  • iğrenç ergen bir wattpad hikayesi çöp

0|0
    0|0
    • Hayir watpadd degil ciddiye niye almiyosun

• Gunlerdir kafa patlatiyorum arkadaslar kayip ikizim diye birsey dusundum yine cok klasik olucak yinede umudumu kaybetmeyip sizden yardim istedim son care olarak digerleri gibi kotu cocuk iyi kiz aşki konusuyla da birsey yazmak istemedim anlayin lutfen

• bol bol film izle kafanda fikir oluşur sonra kendi özgün fikrini oluştur böyle kafa patlatarak kitap yazılmaz

• Konu çok sıkıcı ama bu iki kişinin kardes olduğunu ama birbirlerinden haberleri olmadığını, küçük yaşta ailelerini kaybedip farklı yetimhanelerde ytistigini, çektikleri acıları falan yazabilirsin.

0|0
    0|0
    • Herzamanki gibi cok klasik bir konu iki kardes var haberleri yok bence cok klasik. Bunun gibi cok sıkan konu daha cok var mesela kotu erkegin iyi kiza asik olmasi gibi bence

• Iki kesin hikayesini yaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hikayenin devamı olmadan kimse birseyini calamaz merak etme. Dışarıya çıkarlar başlarda beraber sonra aynı adama falan aşık olabilirler daha saf olan kız herseye rağmen susar mesela sonra bir kopma noktası olur vs vs

0|0
    0|0
    • Oo iyi fikir aşk konusuna girmem falan diyodum ama fjdjdjdjjd dusunucem bunu sagol

• Birsey değil tıklandığında vs mesaj at yardım ederim

• Kurtaran kiz lez olsun. Ayagina kramp giren kiza asik olsun. 😝

0|0
    0|0
    • Sonrasi dusunmek istemiyorum 😂😂

• Ilk basta konussun bunlar tamammi anlatsin asik oldugunu digeri sacmaladigini soylesin konu kapansin bir süreliğine sonra kiz bunu sevmeye devam etsin hatta takinti haline getirsin. Onu kacirsin falan 😄 hikayenin sonunda ikiside ölsün 😝

Yükleniyor...