Sonu saçma biten filmlerden nefret eden bir ben miyim?

gerizekalı insanlar neden böyle saçma sapan bir sonla bitirirler ki bu filmleri
ya mutlu sonla bitmeli ya kötü bir sonla ya amaca ulaşmış olmalı ya da ulaşamamış
anlamsız ortada filmlerden nefret ediyorum haksız mıyım
bu gece izlediğim iki film de böyle bitti sakın ola izlemeyin vaktinize yazık
akıl oyunları
ve
gözleri tamamen kapalı

siz de örnek verebilirseniz sevinirim boşa vakit harcamayız

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• izlerken yalnızca iki saatimi yediği için sinirden ölecek gibi oluyorum. arkasından bu film için emek verilmiş olduğunu falan düşünmeye başlayıp daha da sinirleniyorum. turk filmlerinden bu listeye girecek bir cok film var zaten.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Son zamanlarda çok var sonucu kişinin hayal gücüne bırakan filmler ben de sevmiyorum öyle olunca...

0|1
    0|0
  • Cyberbully diye bir film vardi. Internetten bir kiza zorbalik yapiliyordu. 1 saat izledim. Son dakikada zorbanin kim oldugunu ogrenecektim ki kiz "Ben olmasam sen bir hicsin." diye ekrani kapatip babasini cagirmaya gitti. Ulan o kadar mal gibi bekledim bekledim kim cikacak diye ve kim oldugu belli olmadi. Feci laflar soylemistim yonetmene.

0|1
    0|0
  • Bence de boşuna zaman kaybı

0|1
    0|0
  • Yooo biz bayılıyoruz

0|0
    0|1
  • Mutlu sonları da sevmem bence o da saçma oluyor

0|0
    0|0
  • Grinin elli tonu. Resmen cinsellikten ibaret sonunda bişey olur diye bekledim yok. Şimdi ne sonuç çıkar o filmden sanki yarıda kesmişler bir duygu varsada onu anlayamadım sonu olmamış çünkü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Walla en sevdiğim filmlerin sonu hep çok acıklı olmuştur..

0|0
    0|0
  • yalnız değilsin bu konuda

0|0
    0|0
  • Ucu açık filmleri bende sevmiyorum. İnception vardı bir ara, film müthiş kaliteliydi ama ucu açık bırakılmıştı. 2013 de ikinci filmi gelicek diye söylentiler duymuştum ama hüsran.

0|0
    0|0
Yükleniyor...