Değişmek için geç mi kaldım?

Yaşım 20, 21 e az kaldı. Bu zamana kadar hayatım teknoloji ve bilim üzerine geçti. Zevklerim tamamen bu yöndeydi. Fakat son bir aydır kültüre, sanata, romanlara, yazarlara ve şiirlere ilgimin oluştuğunu farkettim. İnsanlarla bu konular hakkında sohbet etmenin zevkini henüz yaşamadan anladım. Merak ettiğim konu ise bu yaştan sonra zevklerimi bahsettiğim konulara kaydırmak geç mi olur? Çünkü bu benim için oldukça büyük bir değişim. Sonuçta bu yaşıma kadar odun gelmişim bundan sonra da odun gidebilirim.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Yaşın ne önemi var kültürlü olmak için yaşa bakmayınız Odun yine olursun ama fikirlerin değişir gelişirsin

0|0
    0|0
    • Aslında durum şöyle, mesela dram filmlerinden nefret ederim. Bu yaşıma kadar belki iki üç tane izlemişimdir. Bunun sebebini net olarak biliyorum aslında. Aşırı duygusal yapım var ve bunu gizliyorum. İzlediğim o sıradan filmler bile beni ağlatabiliyor. Sadece bir örnek bu. Neden bilmiyorum ama başka insanların bunu bilmesini istemiyorum. Bu anlattığım, söz konusu değişim senaryosunda ana karakteri oynuyor.

Gizliyim ve bu sayede içimi rahatça döküverdim, umarım rahatsızlık vermemişimdir :)

• Kültürlü olmaya ben pek inanmam
      İnsanı gelişmiş yapan düşünceleridir üretmesidir kendini bazı konular da bilgili göstermek isteyenler kültürlü sözcüğünü kullanır O yüzden bunlara takılmayın yaşın önemi yok düşüncelerinizi sabitlemeyin hayatta yeterlidir bence Estağrullah

En İyi Erkek Görüşü

• Bence değil insanoğlu istediği zaman değişebilir bence konu zevklerse bunu yapmak daha kolay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Neden gec olsun tam zamani bence :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...