Ermenice türküler dinler misiniz?

Bazı Ermenice türküler çok güzel oluyor hakkaten. Irkçılar bizi birbirimize düşürene kadar yıllarca iç içe yaşadığımız Ermeni kardeşlerimizin kültürlerini seviyorum.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Dinlerim elbeteki çekinmem.

Bu ülkenin bu ön yargıları bırakıp geçmişi ile yüzleşmesi gerektiğine de inanırım.

2|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Her dil güzel aslında. Anlayıp anlamamak önemli değil asıl önemli olan o duyguyu hissetmek.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayır gerek yok hiç dinlemiyorum Türkçe bana yetiyor

1|1
    1|1
    • Bu arada ota b. oka ırkçı diye diye ırkçı ediceksiniz insanları bıktırdınız artık yeter

• ya bir git işine ırkçının daniskasısınız bu yalalarınızı çocuklara anlat sen bana batan birşey yok Türk ismi size batıyor ırkçı değilim Türkleri seviyorum desene diyemezsin bu zaman kadar hep biz kardeşiz dedik birinizin terörü kınadığını görmedim ben madem ırkçı değilsiniz terörü içinizden atın faşişt italyancadır bu arada ırkçılık yapma derken soruda ırk isminden bahsediyorsun yalanlarına kendini inandır önce basit cümlelerle konuyu geçiştirme

• şimdiden yazayım orta asyadan geldiniz masalllarınıda başkasına anlat Türk geldik ve daima burada olacağız biz cevabına uyanınca bakarım

• Bütün türküler birbirlerinin aynısı :) Bunlarda çok hoşmuş. Ermeciden hoşlandım :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...