Voyvodayı bilenler....

voyvodanın psikkolojisi hjakkında ne düşünüyosunuz :D

en yaratıcı işkencesi sizce ne :D

Güncellemeler:
ben sadist değilim :D sadece bilmeyenlere tarihi bi kişiliği tanıtmak için sordum :D

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• O kadar kişiyi kazıklara oturtan bu adamın sonu da kazıklara gelerek olmamıştır umarım =(

0|0
    0|0
  • ıskenceyı falan bılmemde turkıyeye cok altınlar mucevherler gommusler onu ıyı bılıyorum.ve altınları 40 adamına gomdurdukten sonra hepsını tek tek öldürmüş :)

0|0
    0|0
  • sene bilmem kaç iki üni ögrrencisibayan arkadaş bu konu üzerine tartışıyorlardı... voyvoda fatih sultan mehmetin arkadasıymıs fsm nin babası voyvodayı bi savaşta kurtarmış dediklerini duydum da ne içtiklerini bi türlü anlayamadım..

bu arada voyvoda fantazi duskunuymus ama goruntu kirliligi var...

0|0
    0|0
    • romanyalı adam dracula vampir filan bu adamdan çıkmış vampir aslında kan emen değil kana susayanmış romanyada heykeli var adamın :D

• ahaha tamam :D

• innıyorum sana @singsong

• adam tam bir türk düşmanıymış en büyük fantazisi kazık:))

0|0
    0|0
  • gele gele aklına bu şerefsizmi geldi onun yaptıkları insanlık dışı birşey hayvan bile yapmaz şimdi ona işkencenin kıralını yapıyolar ahirette

0|0
    0|0
  • bence voyvoda neden böyle olmuş onu araştırmak gerek:) var internette bazı bilgiler ama ne kadar güvenilir tartışılır :)

0|0
    0|0
  • link

içmail abiden sevgilerle

0|0
    0|0
  • amacın ne arkadaşım :)

0|0
    0|0
    • gece gece aksiyon olsun e bi de genel kültür sonuçta tarihi bi kişilik :D

• bu fılmde de ölümler var ama senın kı kadar acımasız degıl :D ben yatıyım artık teşekkürler paylaşımın ıcın guzel sohbettı

• ne demek iyi geceler :D

• Testere yanında halt etmiş:)

0|0
    0|0
  • o kişi türklere çok zülm etti ve fatih onun kafasını aldırttı

0|0
    0|0
  • 1 e aldığını 10 satıyo...kazıkçı ibine :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• tabikide kazık adı üstünde kazıklı voyvoda diyolar adama... çok yaratıcı bi adam değilmiş ya öldürme metodu klasik ama onca masuma yaptığı eziyetlere karşın o adamı bana verselermiş öyle işkenceler yapardımki benimkide psikolojimi derdi yani :D eminim öbür dünyada o kazıkları monte edip bitarafına fitil nietine yakıolardır zebani beyler

0|0
    0|0
    • osmanlıların kafalarındakini çıkarmasını istemiş çıkarmadı diye çivi filan çakmış bence yaşadığı yy a göre çok yaratıcı şerefsiz o ayrı mesele tabii

• zaten adamın tipinde hayır yok doğarken çarpılmış

• yalnız olaya bakarmısın kız olarak bi ben cevap vermişim :D

Yükleniyor...