En çok hangi yabancı dili seversiniz?

En çok hangi yabancı dili sevirsiniz? Hangi dilleri biliyorsunuz?

0|0
1110

En İyi Kız Görüşü

• İngilizce biliyorum, biraz arapça ve almancam var. Sanırım Osmanlı Türkçesi de yabancı dil olarak sayılıyor artık onu da baya iyi biliyorum. (tabi ölü bir dil o, yazmasını okumasını vs. ) Rusça çok hoş geliyor balkan dilleri de öyle, bulgarcadan birkaç şey öğrenmiştim zamanında iyice merak saldım. :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• englishhhh :D

0|0
    0|0
  • Bnce ingilicze Guzel bi dil aslinda herkezin bilmesi örenmesi gereken bir dil. Ilgilizce ve almanca biliyorum.

0|0
    0|0
  • korece dilini konusmak coooook ama cok isterdim fransızca biliyorum ingilizce çat pat ıyy :D

0|0
    0|0
  • Romence'yi öğrenmek isterimm! :3 Türkçe ve ingilizceyi de az biliyorum zaten

0|0
    0|0
  • Fransızcayı biliyorum az çok.Ma langue preferee<3

0|0
    0|0
  • almanca ve ingilizce biliyorum zaten lisede öğretiyorlar :) az buzda ispanyolca ve yunanca biliyorum

0|0
    0|0
  • fransızcayı seviyorum ama bi kaç kelime biliyorum.almanca ve ingilizce yabancı dillerim

0|0
    0|0
  • arapçayı severim. ingilizce ve almanca hafif kürtçe bilgim var

0|0
    0|0
  • türkceyıı :D:D bı nevı bızımkıde yabancı dıl :d

0|0
    0|0
  • en cok fransizca hosuma gidiyor ama bilmiyorum. Bildigim yabanci dil Almancayi iyi biliyorum ve ingilizceyi az biliyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Almanca. Dünyanın en seksi dili.

0|0
    0|0
  • balkan dillerinin hepsini biliyorum makedonca sırpça arnautça öğrenmek istediğim dil rusça balkan dillerine yakın bi dil rusça o yüzden bazı kelimeler benziyo birbirlerine ama zor bi dil.

0|0
    0|0
  • İngilizce

İspanyolca cok hosuma gidiyor.

Vallahi kral isteyipde olamayan tonla şey varki...

0|0
    0|0
  • Basic Rusça ve Tarzanca İngilizce.

0|0
    0|0
  • yıllardan beridir bize ingilizce öğretildiği için türkçeden sonra en tanıdık gelen dil diyebilirim. Bu yüzden seviyorum aksanıda çok hoş

0|0
    0|0
  • ingizlicem mukemmel olmasada anlasıcak kadar iyi

ingilizce kadar olmasada almanca biliyorum

japonca fransızca isterdim:)

0|0
    0|0
  • yabancı dilim pek yok ama ispanyolların konusması hosuma gidiyo kulağa çok hoş geliyo dilleri =)

0|0
    0|0
  • italyanca ve ispanyolca çok ilgimi çekiyor öğrenmeye başladım :)

0|0
    0|0
  • ukraynalıların kini :D

0|0
    0|0
  • Walla hacı abi, Türkçeyi bilmiyoz ki doğru düzgün.

0|0
    0|0
Yükleniyor...