Kitap yazmak istiyorum, sizce yapabilir miyim? -detay-?

Çok küçük yaşlarda edebiyata merak sarmıştım, yaşıtlarımdan daha olgundum her zaman ve hep kitaplarla yaşadım. Şimdi büyüdüm ve ufkumu genişletmeye karar verdim. Ben de okuduğum yazarlar gibi olmak istiyorum, tek sorunum özgüven. Korkuyorum, aklımda sürekli başaramama düşüncesi var. İçimden geldiği gibi kurgulayıp, kitabı çıkarsam başarılı olur muyum? Desteğe ihtiyacım var.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Okuduğun kitapların özetinimi yazacan :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herkes kitap çıkarmaya başladı zaten. Waatpad şeyini duyduysan kaç yaşındaki çocuk bile kitap çıkartıyor

0|0
    0|0
    • Evet biliyorum Wattpad'e göz attım ama çoğu kitap aynı tür aşk romanları. Komedi tarzında ve lise hayatıyla ilgili. Beğendiğim söylenemez. Umarım başarılı olurum

• olur tabiki kullanıcı adın nedir?

• Ezeldenberigsli1905

Erkekler Ne Diyor 2

• Yapabilir miyim diye sormak yerine yaparım demen daha mantıklı. Bana yapamazsın dediler, kitabımın 2. sayfasında basınevi sponsorluğu aldım.

0|0
    0|0
  • Kitap yazmak için önce kitaplarla hemhal olman lazım okumadan yazamazsın bol bol oku...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dene şansını ama zor gibi. Güzel bir şey yazsan bile tutulmak zor bir şey.

0|0
    0|0
  • Once kendine bir site kur orada paylas. Tepkileri ölc. Bu konuda destek olabilirim.

0|0
    0|0
    • Site kurmaktan ziyade, Wattpad'e yüklesem nasıl olur sence

• Sitenin olmasi daha on plana cikarir seni. Tum kitabi degil alintilarla paylasim yaparak sureye yayarsin. Tum kitabi w. padde koyarsan herkes okur. Sahsen okudugum kitabi almam

Yükleniyor...