Kitap tavsiyesi?

Arkadaşlar intarnetten kitap söyliycem 5 tane yardım edermisiniz baya kitap okuyan biriyim favori kitaplarınızı yazarmısınız mutlaka oku dediğiniz.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Franz Kafka- Dönüşüm

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Olasılıksız
    Sende Tanrıyı Gördüm
    22 Britanya yolu

Eğer bilgi kitabı istiyosan Şeriat ve Kadın kitabını okumanı öneririm. Kitap İslamı eleştiren bir kitap :)

0|0
    0|0
  • Geride Kalanlar, Uçurtma Avcısı...

0|0
    0|0
    • uçurtma avcısını okudum geride kalanlara bakarım sağol

• ne güzel moral veriyosun arkadaşım :D

• Teveccühün arkadaşım. Dilersen kendini telkin etmeni sağlayabilecek önerilerde de bulunabilirim.

• dan brown cehennem kahraman tazeoğlu bukre sonra çıkanlar pek sarmadı.. oğuz atay tutunamayanlar, mehmet rauf eylül bu kitapalrı begenmiştim... daha cok var ama hatırlayamıyorum

0|0
    0|0
    • tutunamayanlar hariç hepsini okudum onuda okumayı düşünüyodum teşekkür ederim

• rica ederim iyi okumalar

• Silmarillion.

0|0
    0|0
    • konusunu yazarmısın acaba?

• yüzüklerin efendisinden önce okusam daha iyi olurmuş ozaman ama bakıcam şimdi intarnetten sağol. D

• Önemli değil :)

• Bin muhteşem güneş
    Trendeki kiz
    Kafes
    Gaza üzümleri

0|0
    0|0
  • Kürk m antolu madonna çok guzel bir kitap

0|0
    0|0
    • kesinlikle okudum

• Çok etkilendiğim bir kitap ağır ağır günde bir sayfa okurdum derinden sarmisti beni

• Beyaz geceler tavsiye ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gökyüzünün üzerinde 3 metre-federico moccia
    Yaz arkadaşları
    Şeftali bahçesinin sırrı
    Yaz arkadaşlarının aşkı
    Hayatımın aşkı- ekin atalar

Ortada söylediģim 3 kitapta ne kadar seri olduğu belirtilmesede birbirinin devamı ve jodi lynn andersona ait. Ayrıca dr de de görmüşsündür belki şeftali kokan bir yaz da jodi lynn anderson'ın ve bu kitap ne yazık ki 4. sü değil 1. sinin aynısı sadece adını ve kapağını değişmişler. Ama şftali kokuyor ve sayfaları da çok hoş. Onu alsan daha güzel olur.

0|0
    0|0
  • Ne tarz seversin ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...