Tokat şehri sizce nasıl? Hiç gezdiniz mi?

İstanbul'u bir kere gelmiştim ama eskiden trafiği baya yoğundu :D Tokatlıyım fakat buranın insanları dedikocudu oluyor. Ama yemeklerimiz falan güzeldir manzaraları :) Siz Tokat hakkında ne düşünüyorsunuz? *-*

• Gezmedim ama gezmek isterim.
    50% (10)46% (11)48% (21)Oy Ver
  • Gezdim ve çok beğendim. Tekrar geleceğim.
    10% (2)21% (5)16% (7)Oy Ver
  • Gezmedim gezmekte istemem.
    30% (6)25% (6)27% (12)Oy Ver
  • Gezdim ve beğenmedim.
    10% (2)8% (2)9% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• tokat merkezi bilmiyorum ama erbaa'da 1 hafta kalmıştım.
    gayet temiz hoş şirin bir ilçeydi. parklar bahçeler çok güzel, bakımlıydılar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bat' ı çok severim mis gibi olur çayın yanında.. Demir köprü niyeyse en belirgin hatırladığım ama tabii şimdi eskisi gibi değil :) Ballıca mağarası ve Almus tadından yenmez :) Severim Tokatı :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Evet gezmek kısmet olmuştu..

1|0
    0|0
    • Nasıldı peki?

• Ben şehirlerin genel yapısına bakarım insanlarının aşırı misafirpever olması inanılmazdı.. Resmi elbiseli idim bir lokantanın önünde durduk kapıya geldiğimizde lokanta sahibi bile kapıya geldi saygı ile karşıladı şaşırdım.. İçeri girdiğimizde oturanlarda hoş geldin komutan diye selamladı.. Hayatta unutmam.. Bütün şehirlerimiz yapı olarak nerde ise bire bir aynı Mardin ve Urfa dışında.. Görmediğim tek yer yok memlekette..

• Çok iyi bilirim. Özellikle Tokat Merkez. İnsanları garip ve kaba gelirler bana her zaman. Bat severim.

1|0
    1|0
    • Bende insanlarını sevmem fazla ya da çevreyle alakalı :/

• Herkes İzmir diyor ama diğer şehirleri merak etmiyor ne var bu izmirde anlamıyorum

• İzmir candır. İyi geceler.

• Gitmedim ama oralı bir arkadaşım davet eder gezdirirse memnuniyetle giderdim.

1|0
    0|0
  • Hiç görmedim bilmiyorumda merakta etmedim hiç tokat ı ne için gelmeliyiz tokat a

1|0
    0|0
    • Gezmek için ve keşfetmek için. Yani diğer şehirler gibi bilinsin istiyoruz çok güzel bir yer. Yemeklerini biliyorsundur mekanlarını artık çok gelişti. Hep aynı şehirleri gezmekten sıkılmadınız mı?

• Jeotermal petrol veya doğalgaz rezerviniz varsa geliriz çıkartır gideriz bunun dışında zor :))

• O zaman gelme :D

• gezmedim hiççç

1|0
    0|0
  • hiç ilgimi çekmiyo

1|0
    0|0
  • Gezmedim

1|0
    0|0
  • Gezmistim onceden ama amasyaya giderken. orda bir tokat kebabi yemistim daha tadini unutamadim.

1|0
    0|0
  • tohatttt :D

1|0
    0|0
  • gezmedim beni gezdirmeni isterim

1|0
    0|0
  • tokatlıyım ama daha merkezine hiç gitmedim sadece zileyi biliyorum :D

1|0
    0|0
  • Tokat iidir ama gitmesm hiç

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Gezmedim ama gezmek isterim.

1|0
    0|0
  • Ben beğendim ufak şirin bir şehir

1|0
    0|0
  • Hiç gitmedim bilmiyorum

1|0
    0|0
  • A dedim.
    Hiç gitmedim bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • Tokat bana baya hareketli geliyo seviyorum. Ama abimle turhalda kaliyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...