Ezbere kaç ülke ismi sayabilirsiniz?

Yorum olarak wikipedia gibi sitelerden ülke isimlerini kopyalayıp yapıştımayınız yoksa -1 geri kalan adam akıllı yanıtlar +1

• 5...
    4% (1)8% (2)6% (3)Oy Ver
  • 10...
    19% (5)8% (2)13% (7)Oy Ver
  • 20...
    37% (10)12% (3)25% (13)Oy Ver
  • 50...
    26% (7)31% (8)28% (15)Oy Ver
  • 100...
    11% (3)27% (7)19% (10)Oy Ver
  • 150...
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • 200...
    3% (1)14% (4)9% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• cin, almanya, ingiltere, ispanya, fransa, norvec, danimarka, türkiye, irak, iran, suriye, marok, cezayir, portekiz, ukrayna, kosova, brezilya, peru, ekvador, venezuela, paraguay, uruguay, arjantin, meksika, kanada, alaska, tayland, hindistan, ermenistan, lübnan, filistin, nijerya, gana, nepal, japonya, vietnam, rusya, isvec, isvicre, avusturya, libya, tunus, belcika, polonya, bulgaristan, yunanistan, italya baska aklima gelmiyor

1|1
    0|0
    • Marok diye ülke mi varmış? iyi saymışsınız güzel :) 1 saat buna vakit ayrılsa 100 den fazla sayarsınız... :)

• Bu kadar bilgi EİG hak eder iyi günler.

• Tsk ederim sanada iyi günler :)

En İyi Erkek Görüşü

• 100'den fazla.

1|1
    0|0
    • Sayalım? .)

• Kopyalasan anlardım dostum kıtalara göre uymuyor ülkeler ve alfabetik sıraya ve gelişmişlik ve din olarak bir sıralaması yok yani :) evet şaşırtıcı eig olabilir :) iyi akşamlar...

• Sağol, iyi akşamlar :)

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 12

• almanya bulgaristan ingiltere macaristan moldova rusya belarus çeçenistan azerbaycan ırak iran suriye mısır kuveyt brezilye isveç norveş isviçre meksika amerika çin japonya yunanistan kore kanada finlandiya yeni zelanda avusturya avusturalya özbekistan türkmenistan israil filistin uruguay andorra cezayir ermenistan estonya danimarka

aklıma gelenler bunlar
    bazıları türkiye avrupa grubu gibi oldu :)

0|1
    0|0
  • Amerika almanya ingiltere endonezya israil suriye irak iran azerbaycan romanya hindistan rusya. makedonya nahcivan :D gurcistan ukrayna fransa roma bu kadar sayabildim

0|1
    0|0
  • 193 ülke var toplamda 200 nasıl oluyor anlamadım :D

0|1
    0|0
    • 200 den fazla ülke var ama bu değişiyor her yerde 193 de var 200 de var 2015 var dostum biraz araştıralım.. rakamlar kesin değildir ama bu şekilde... bazı ülkeler bazı ülkeleri tanımıyor KKTC gibi bazı ülkeler sayılmıyor mesela bazı ülkelere göre.

• almanya ispanya belçika hollanda mısır fas tunus cezayir zimbabve yunanistan bulgaristan gürcistan ermenistan kazakistans kırgızistan azerbaycan rusya moldovya avusturya avustralya isveç isviçre kanada amerika şili peru arjantin çin japonya türkmenistan tacikistan suriye sudii arabistan hindistan pakistan italya fransa brezilya ispanya türkiye 40 tane geldi aklıma...

0|1
    0|0
    • Usta harikasın :) hadi brezilya kanada meksika peru uruguay kosta rika fil dişi yabancı futboculardan filan anımsıyorum ben :) arjantin gibi latin ülkelerini tayland malezya singapur

• varmış baya daha aklıma gelmeyen... futbolla aram hiç yokturç

• 100-150 arası.

1|1
    0|0
  • tüm ülekelerin yerlerini ve başkentlerini ezbere biliyorum. hatta ilkokul 3. sınıfta öğrendim hepsini

0|1
    0|0
  • , türkiye, amrika, holanda, çin, japonya, iran, polanya, ispanya, almanya, ingiltere, rusya, kore, avusturya, italya, vb işte saydırma sıkıldım by beğensen ;d o kdar yazdık

0|1
    0|0
    • :DD Kore diye ülke yok Kore yarım adası var o ülke 20 yy 2. yarısında Kuzey Kore ve Güney Kore olarak 2 ülkeye ayrıldı.

• pardon yazmamışım güney kore diye

• Valla kac tane sayarim bilmem ama baya vardir hatta bulundugu kitaya kadar soylerim. d

0|1
    0|0
    • Bir deneyin bakalım :)

• İskoçya ve galiçya tam bağımsız ülkeler değil onlar birleşik krallığa bağlı diye biliyorum :)

• Avrupa onlari bagimsiz sayiyor ama karisik. d

• 100 tane sayarım heralde yok ya 100 fazla 50-60 tane felan anca.

0|1
    0|0
    • Bir deneyin bakalım? :)

• 1-Arabistan
      2-Rusya
      3-Litvanya
      4-Letonya
      5-Norveç
      6-İsveç
      7-G. Kore
      8-K. Kore
      9-Çin
      10-Moğolistan
      11-Japonya
      12-Kenya
      13-Cezayir
      14-B. A. E
      15-Amerika
      16-Peru
      17-Türkiye
      18-Suriye
      19-Almanya
      20-İtalya
      21-Fransa
      22-Fas
      23-İzlanda
      24-İngiltere
      25-Mısır
      26-Kanada
      27-Slovakya
      28-Hindistan
      29-Bangladeş
      30-İspanya
      31-Gürcistan
      32-Pakistan
      33-Brezilya
      34-Ekvador
      35-Papua Yeni Gine
      36-Avusturya
      37-Avustralya
      38-Yeni Zelanda
      39-Bahreyn
      40-Yunanistan
      41-Irak
      42-İran
      43-Alaska
      44-Arjantin
      45-Tayland
      46-Etiyopya
      47-Sudan
      bu kadar geldi düşündükçe geliyor aslında ama sıkıldım yazmaktan :)

• Usta sen harikasın ya +1

• 70-80 tane sayarım.

0|0
    0|0
  • 200 sayarım ama saymam.

0|0
    0|0
  • sayarım heralde

0|0
    0|0
Yükleniyor...