Hadise'yi sanatçı olarak görüyor musunuz?

arkadaşlar sadece kadınlığını kullanarak ve erkekleri cezbederek bu günlere gelmiş sanatçılıktan bi haber olan fakat kendini sanatçı zanneden hadiseyi siz nasıl yorumluyorsunuz

0|0
14|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kalçasını ve gögüslerini teşhir etmeyi bırakıp Sezen Aksu gibi şarkı sözü yazıp üretebildiği gün sanatçı olur. Onun dışında şov dünyasının yarattığı sahte şarkıcılardan birisi. Kargayı bile stüdyoya soksan 10 numara şarkı söyleyebileceği bir çağdayız. Örnek Demet Akalın. Çıplak sesle şarkı söyleme özürlülerinin olduğu bir ülkede maalesef herkesi sanatçı ilan ediyorlar.

3|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• hadise den önce Hülya Avşar var ne sesi bişeye benziyor nede yorumu birde o ses türkiye ye katılanlardan bazıları öve öve bitiremiyor artık gerçekten ses sanatçısı gibi gördüklerinden mi yoksa yalakalık olsun diye mi bilemiycem ama iğrenç bir kadın neyseki yaşlandıkça annesine benziyor çirkinleşiyor :)

0|1
    0|0
  • Onu sanatçı yapan kişileri bulup, abi siz ne yaptınız? Bir hata yaptınız farkında mısınız demek istiyorum.. Sadece dansıyla "erkeklerin" dikkatini çekiyor o kadar.

1|0
    0|0
    • Sanatçı mı? Ne sanatçısı?

Sanatçıdır diye millete empoze edenler bir dönsün poposuna baksın.

• "Şarkıcı" olarak bile görmüyorum.

O kadar değersiz..

2|0
    1|0
    • Aynen, hiç sevmiyorum onu.. Sonuçta ne yazık ki "sanatçı" diye aramızda geziyor.. Ama sanatçı değil, en azından bizim için öyle.

• Özentinin önde gideni işi gücü tahrik.

0|0
    0|0
  • sesi güzel,yetenek var.ama kendini çok güzel,seksi sanıyo.bence değil

0|0
    0|0
  • Sanatçı olabilmek öyle aşağı bir şey değildir, ona sanatçı diyeceksin diğerleri ne oluyor tanrı mı?

0|0
    0|0
  • sesi güzel değil ama kullanmayı biliyor

0|0
    0|0
  • Ben ses rengini beğeniyorum.Şirin geliyor. Sanki biraz Türkçe telaffuzundan dolayı.

0|0
    0|0
  • o kadını hıcc sevmıyorumm tek amacı erkeklerı tahrık etmek

0|0
    0|0
  • özenti sadece baska bisey degil

0|0
    1|0
  • tek hadise mi sanki

0|0
    1|0
  • bu konuda katılıyorum ama sesi gerçekten güzel hakkını yememek lazım

0|0
    3|0
  • Hadisede sanatciysa Teoman ne o zaman :D

0|0
    0|0
  • Kaşar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hadisenın sesı ALLAH var guzel ama Vucudunu teshır etmeyı ıyıce alıskanlık halıne getırdı Sanatcı sıfatını yakıstıramıyorum. ama yorumlaması guzel. he bırde sor bana pop severmısın dıye Sevmem :)

0|0
    0|0
  • link Birzamanlar gideri varmış en azından

0|0
    0|0
  • Hadiseye gelene kadar kaç kişi var öyle..

0|0
    0|0
  • sanatçı ünvanını haketmediğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Şarkıcıların yaptıkları işten dolayı hiçbirini değerli görmüyorum. Hele hele çıplak kadınları hiç!

0|0
    0|0
  • stiprizci olarak görüyorum ben.

0|0
    0|0
Yükleniyor...