Tokyo fiancee (japon nişanlımı) izliyeniniz var mı?

bende daha yeni izliyorum açıkcası tam olarak konuyu anlamak güç eger japon kulturunu ve gruplarını bılmıorsak dını göruşlerını fazla o tarz seylere yer vermiş ama romantık ve degısık bır film kızın saçlarına bayıldım bu arad :)

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• p*rno mu? Öyle bir sey izledim sanki

0|0
    0|0
    • aslında hayır fılm bu
      Japon kültürüne meraklı, Tokyo'da yaşayan Belçikalı bir kadın, Fransız kültürüne hayran Japon bir öğrenciyle aşk yaşamaya başlar. Amelie Nothomb'ın yarı otobiyografik romanından, Stefan Liberski tarafından beyazperdeye uyarlanan yapım, Toronto ve İstanbul gibi önemli festivallere de konuk oldu. 'Genç Juliette Binoche' benzetmesiyle dikkatleri üzerine çeken Pauline Etienne, Taichi Inoue ve Julie Lebreton başrollerde..

• Konusu ne tam olarak tam anlayamadım 😄

0|0
    0|0
    • Japon kültürüne meraklı, Tokyo'da yaşayan Belçikalı bir kadın, Fransız kültürüne hayran Japon bir öğrenciyle aşk yaşamaya başlar. Amelie Nothomb'ın yarı otobiyografik romanından, Stefan Liberski tarafından beyazperdeye uyarlanan yapım, Toronto ve İstanbul gibi önemli festivallere de konuk oldu. 'Genç Juliette Binoche' benzetmesiyle dikkatleri üzerine çeken Pauline Etienne, Taichi Inoue ve Julie Lebreton başrollerde..

• Ne diyelim o zaman sorularınızda görüşmek üzere 😄

• hahaha peki belki :))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...