American Horror Story "Hotel" sezonu başlıyoor, kimler izleyecek?

Kimler American Horror Story hayranı? En çok hangi sezonunu sevmiştiniz? Bence her sezon güzeldi ama "Freak Show" favorimdi diyebilirim. "Hotel" sezonunun her teaser'ını heyecanla izliyorumm. Hallways trailer'ı harika ya. Çook merak ediyorum bu sezonun nasıl olacağını. Bide Lady Gaga var.. Daha da heyecanlanıyorum. Belki ilkkez bu diziyi duyanlar olmuştur. Bence ilk sezondan başlayın zaten devamı gelir 5. sezona kadar ;) American Horror Story FX bu kanaldan teaserlara bakabilirsiniz.

Güncellemeler:
bantmag.com/.../ karakterler ve rolleri yazıyor. Bakmalısınız ;)

0|0
23|8

En İyi Erkek Görüşü

• Çok psikopat bir dizi l*n :D

Kafayı yiyorum :D

2|0
    0|0
    • bendee :D

• Ben korkuyorum şimdi yalan yok. Aniden çıkan şeyler insanı korkutuyor :D

• olabilir tabi :D

En İyi Kız Görüşü

• Merakla bekliyorum diyebilirim benim favori sezonum 2. sezon, o deliler hastanesinde sabahlamıştım gecelerce üst üste izlemiştim bir zamanlar :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Benden kaçmaz

1|0
    0|0
  • Hiç izlemedim konusu falan hakkında biraz bilgi verir misin bir de sezonların neden böyle ayrı isimleri var karakterler tamamen değişiyor mu her sezon?

0|0
    0|0
    • her sezonun farklı konusu var ve sezonlar bağımsız birbirinden ama genelde oyuncular aynı oluyor, rolleri farklı.

• Her sezonun ayrı bir 'konsepti' var, genel karakterler aynı ama roller değişiyor. 3. sezondan itibaren tarihler vs. ile diğer sezonlarla minik bağlantılar kuruyor. Korku temalı ama hikaye bazlı. Anlatmak gereksiz, oturup izle. :b

• 1 en iyiydi 2 eh işte ama 3 te de hadi zaman geçireyim dedim ama 4 rezildi ve yarıda bıraktım. Konu dışına çok çıkılmış ve resmen korkuyla alakasız duruma geldi. 5. sezona bakacağım sarmazsa bırakırım.

1|0
    0|0
  • ne zaman kızz

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum

0|0
    0|0
  • Tarzım değil

0|0
    0|0
  • izlerim