Arka planda Requiem For A Dream müziği çaldığı sürece, beni her şeye ikna edebilirsiniz sanırım, ha?

Arka planda Requiem For A Dream müziği çaldığı sürece, beni uzaylıların varlığından tutun, İstanbul Boğazı'nın altında Contorium adlı bir element oldğuna kadar her türlü saçma sapan şeye ikna edebileceğinizi düşünüyorum :D (Hoş uzaylılar harbiden var olabilir [evet az önce müziği dinledim] kapa parantez)

Bir de ne zaman duysam aklıma hakem hatalarından tutun envayi çeşit komplo teorisi geliyor. Her şeki İlimünati yapıyor sanıyorum çok korkuyorum titriyorum

Sözlerini de yazayım tam olsun:

"Sahte bomba ihbarı korkuttu

diyarbakır'da yaşanan olaydan sonra bomba yüklü araç ihbarı yapılan gaziantep'te, hareketli saatler yaşandı...''

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Çok güldüm ya :D Kesinlikle katılıyorum ya tüm korkunç videolarda mı bu şarkı olur ya hahahahha :D

0|1
    0|0
    • Hahaha :D Tüm magazin haberlerinde de var bu müzik

Sibel Can'ın eski kocası süper insan Hakan Ural bir mafya hesaplanmasında kanlar içinde hastaneye falan götürülürken çalıyor falan :D

• Kübra insaf ederse senin EİG :D

@dişi_yakarışı

• tabiki de hayır -.-

En İyi Erkek Görüşü

• o filmin etkisi 2 ay sürdü l*n ne lanet film :D

0|1
    0|0
    • Bilgisayardan filmi sildim bilgisayar hızlandı o derece ağır bir film.

• daha iyi anlatılamazdı heralde :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Ama gercekten de filme yarasir bir muzik degil mi?

Sahneler alima geldikce tuylerkm urperiyor..

0|0
    0|0
  • Burdan yazmak zorunda kaldım artık arama beni kim olduğumu anlamışsındır

0|0
    0|0
    • Yuh kimsin ki sen? Bilmiyorum anlamadım bir şey önce bir açıklama yapsan?

• :) çocukken reha muhtar koyardı. dehşete kapılarak izlerdim. ağladım ağlıcam o derece.

sanki kıyamet kopmuş herşey yerle bir olmuş, ülkeyi uzaylılar istila edip insanlar üzerinde deney yapıyormuş gibi bir his uyandırıyor. bunun bestecisi ne yaşamıştı acaba

0|0
    0|0
    • Ahaha güldürdün beni 😁😁

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...