Kitap yazıyorum?

Küçük bir kız var. Sokak sanatçısı. Ve o kıza takma isim bulamıyorum. Başlığı da buna göre koymayı düşünüyorum. Takma isim olarak ne önerirsiniz? (Çalıkuşu gibi bir isim). olmazsa dikkat çekici değişik bir isim kullanmayı düşünüyorum

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• çitlenbik :p

1|0
    0|0
    • oo iyiymiş :D daha güzeli bulunana kadar star bu. çok saol

• yok türk olsun

• melisa yasemen ne biliyim bul işte :)

Erkekler Ne Diyor 8

• *IssızlığınSesi/GüzelSesi
    *SokaklarınBübülü
    Çok sıradışı mı çok olağan mı oldu arkadaşım sence? Yanıtına göre yeni isimler bulabilirim.

1|0
    0|0
    • Yeter de artar saol :)

• Her ne kadar özel bir şey ya da bilgi istemiş olmasamda, görüşünden dolayı saygı duyuyorum. İyi çalışmalar, güzel şahaserler...

• Teşekkür ederim. Düşünmeniz yeter

• Pıtırpare

1|0
    0|0
  • feriha.

1|0
    0|0
    • tm saol :)

• Yok olur olmasına da ilgi çekici olmaz sıkılırsın bence çünkü okuyucu kitapta kendini arar genelde. O yüzden dedim.

• peki saol

• mor menekşe

1|0
    0|0
  • Barnak gız :D

1|0
    0|0
  • gecekuşu günbatımı. ay senfonisi. yalnız kalpler. aşk böceği. salladım da salladım

1|0
    0|0
  • küçük bir kız dedin ve sanatçı dedin. aklıma ilk gelen meyva ve tomurcuk oldu. tomurcuk yakışır sanırım. açacak sonra meyva olacak. yalnız tomurcuk olsun adı. düşündürdün beni biraz teşekkürler.

0|0
    0|0
  • Nataşha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• çükübik

0|0
    0|0
  • Asayra. (Hayat Veren.)

1|0
    0|0
  • Gülse :')

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim :)

• Yorumlari okudum ikili isimler secmemek daha mantikli eger basliktada dusunuyosan kisa ve oz olmali onu anlatan ama onda olmayan umarim en iyisini bulursun kitap yazmanda cok hos dogrusu :-)

• Aynen. Lakap da öyledir zaten. Kısa ve öz

• karabaşşş

0|0
    0|0
  • Melodi

0|0
    0|0
  • Nota, şarkı, beste, melodi.

0|0
    0|0
    • keşke sokak sanatçısı demeseydim :D

• Ama mantik yurutelim birine neden lakap takariz? Ve ilgisi olan konularda takilmasi daha inandirici

• tm tm sustum sen haklısın :D

Yükleniyor...