Korku filmi izler misiniz? Neden?

Ben mesela bırak izlemeyi hatta fragmanı afişini bile görsem tırsıyorum nerdeyse hiç izlemiyorum izlesem geceleri rahat geçmiyor izleyenler nasıl neden izliyor?

Güncellemeler:
Korkmuyor musunuz gece karanlıkta falan bişey fırlar gibi gelmiyor mu? :D

0|0
72|30

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 71

• Ben izleyemem senin gibi reklama bile bakamam o bile aklımda kalır. Ondan sonra gece boyu gördüğüm bir sahneye türlü senaryolar yazarım artık 😱😨

0|1
    0|0
  • Korkuyorum ben😭

0|1
    0|0
  • Film izlemem.
    İzlediğim zaman da fantastik.

0|1
    0|0
  • Vay be ne kadar farklıyız. Korkudan başka tür seyretmem. 200'e yakın korku filmi seyrettim bitmedi sevdası. Bu tür aşktır bence gerisi faso fiso geliyor.

0|0
    0|0
  • ilk korku filmini 6 yaşında izlemiş biri olarak korku bende tutkudur bir sürü güzel korku klasikleri var elm sokağı 13. cuma Hallowen yaşayan ölülerin gecesi şeytanın ölüsü vsvs kısacası korku sinemanın bel kemiklerinden biridir kardeşim :))

1|0
    0|0
  • En sevdiğim, böbrekli olanlar zaten. Olsa da izlesem

0|0
    0|0
  • En son Annabella izledim.. gerçek olay bir de :/ sonra bir daha bulaşmadım o kategoriye :D

0|0
    0|0
  • Pek izlemem. Etkileniyorum.

0|0
    0|0
  • ben izliyorum ama öyle etkilemiyor :)

0|0
    0|0
  • Izlerim cok severim

0|0
    0|0
  • hayır izlemem en son izlediğimde o gece uyuyamadım korkudan bida izlemedim

1|0
    0|0
  • ızlemem cunkı korkmaktan korkuyorum

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum saçma geliyor

0|0
    0|0
  • Ben hiç izleyemem. İnsanlar izlerken mutlu oluyormuş, adrenalin falan. Bende hepsi gece uyumadan önce adeta kabus gibi oluyor.

1|0
    0|0
  • Korku filmi bana sacma geliyo. Zaten izlerkende amaaan nasılsa gercek değil deyip pokunu cıkartıyorum :D

0|0
    0|0
  • İzlerim. Hatta en sevdiğim filmler korku filmleridir. İzledikten sonra o geceyi korkarak geçiriyorum tabi orası ayrı.☺️

0|0
    0|0
  • Sevmem basit gelir bana

0|0
    0|0
  • :D ne kadan sevimli bir erkek 😍
    (Sidar sana yürüdü )

0|0
    0|0
  • bende çok saçma buluyor ve etkileniyorum ama niye izlioyrum bilmiyorum. manyağız vala

0|0
    0|0
  • İzlerim çok eğlenceli bence, psikopatız sanırım😈

0|0
    0|0
  • Konu 3 harfi olunca izleyemiyorum ama normalde izlerim

1|0
    0|0
  • İzliyorum bilmem kullanılan efektler montajlar falan güzel aslında çok da bir sebebi yok seviyoruö sadece o kadar :)

0|0
    0|0
  • çok korkunç değilse izlerim ama çok şeyse yanımda biri olmadan bakamam baksam da etkilenirim uyuyamam o gece

0|0
    0|0
  • Ben tek olmadığım sürece izliyorum sinemadada çok korku filmine gittim ama arkadaşımla tabiki tek başıma izlemem

0|0
    0|0
  • Izleyemiyorum bende

0|0
    0|0
  • Bazen korkuyorum ama vazgecemiyorum izliyorum fakat tek izleyemiyorum

0|0
    0|0
  • korku candır

0|0
    0|0
  • Korksam da izliyorum.

0|0
    0|0
  • izliyorum çünkü arkadaşlarımın dolduruşuna geliyorum korkak filan diyorlar l*n ben korkman filan diyom sonrraaa geberiyom ve aksma ablamın hyanında uyumak zorunda kalıyom

0|0
    0|0
  • Gülesim geliyor benim. herkes nefesini tutarken ihihihi niye bir ses cikiyor. seyirci beni istemiyor🙍

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    41

Erkekler Ne Diyor 30

• Tarz olarak keyifli bir tarz. İzleyip kritik yapmak, eleştirmek için bol malzeme var. Korktuğum, etkilendiğim de pek söylenemez artık. Alışkanlık oldu sanırım :D

2|0
    0|0
  • beni güldürdün ya Allah'ta seni güldürsün şu yaşa geldin hala korkuyormusun bunlardan hatta ahla anlayamadın mı korku filmi diye bir şey yok hepsi saçma çok saçma bir tane 5 yaşındaki bebeyi getir gülerek izler adam akıllık film yapamıyorlar ne türkler ne de yabancılar korku filmi izliyecem bakıyorum ama adam akıllı film yok

0|0
    0|0
  • Komedi takıılıyorum.
    Hayat ağlatıyor zaten.

0|0
    0|0
  • Korku filmlerinden artık hiç korkmuyorum.

0|0
    0|0
  • arasıra

0|0
    0|0
  • aynen sana katılıyorum nası izliyonuz ya ben izledimmi 1 ay etkisinden çıkamıyorum

0|1
    0|0
  • hiç izlemem sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Çok izlerim, özellikle bağırsak ve beyin loblarının çıktığı sahneler güzeldir.

0|0
    0|0
  • Ilk zamanlar izlenmiyor evet ben 17 18 yaşlarındayken izlemeye korkardım kafa kesmeler insan öldürmeler işkenceler filan zamanla yaşla birlikte normalleşiyor sıradanlaşıyor korkularımızı yeniyoruz mesela ben örümcek hayvanını hiç sevmem tiksinirim korkarım hala yenemiyorum bu korkumu Ölene kadar devam edecek korkularımız hep var olacak

0|0
    0|0
  • evet izlerim severim

0|0
    0|0
  • Gülmek için.

0|0
    0|0
  • Sinema da olur ise evet normalde sarmıyor.

0|0
    0|0
  • Seviyorum. Hala dabbeye gidenedim ya üzülüyorum 😭

0|0
    0|0
  • İzlerimde uzun zamandır yokki piyasada korku filmi. Sanırsam korku sektörü iflas etmeye başladı.

0|0
    0|0
  • İzlemeyi seviyorum ama piyasaya her zaman çok kaliteli korku filmi gelmiyor.

0|0
    0|0
  • g*tüm yemiyor izlemeye daha çok aksiyon, macera, komedi, kovalamaca, polisiye, bilim kurku, vs tarzı şeyler izlerim. romantik ve drama + korku tarzı filmler işime gelmez :D

0|0
    0|0
  • Çok sacma geliyor. Izlemiyom bu yuzden

0|0
    0|0
  • Yok bende izlemem.

0|0
    0|0
  • zevkli oluyor korkmak. adrenalin iyidir kalbe iyi gelir :)

0|0
    0|0
  • Bende izlemiyorum bana da saçma geliyor

0|0
    0|0
  • Korku filmi tek tük izlerim korktuğumdan değşl he adam akıllı korku filmi yok omdan ben gençlik, komedi ve aksiyon Macera izlerim

0|0
    0|0
  • Ben bayılıyorum korku benim için bir besin korlu nun kokusu harika bana hayat mükemmel diyor

0|0
    0|0
  • Ben rahatça izlerim.

0|0
    0|0
  • Etki olusmuyor. O yuzden izlemem

0|0
    0|0
  • ben hiç izlemem gece rüyalarıma giriyor yahu

0|0
    0|0
  • İzlerim nedeni yok izlemek istiyo canım izliyorum.

0|0
    0|0
  • Anabelle, ruhlar bölgesi, evil dead.

0|0
    0|0
  • Evet seviyom p. rn. izlemekten cok daha keyifli

0|0
    0|0
  • İzlemem sıkıcı geliyor inanmıyorum

0|0
    0|0
  • izlemem