Sizce en iyi korku filmleri hangileri?

2012 yapımı olursa daha iyi olur tabi ama onun dışında izleyipte gerçekten beğendiğiniz sizi etkileyenn tavsiye edebileceğiniz filmler hangileri

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Paranormal aktivite. Gercek hayattan alinma oldugu soylendigii icin.

1|0
    0|0
    • evt öyle söyleniyo hatta seri gibi bi kaç versionuda çıktı bende izledim

• filmdeki bazı sahnelerin kurbanların kamerasından çekildiğini gerçekten bilmiyodum çok etkilendim şimdi tekrar izlenmeyi hakediyo o zaman kesinlikle teşekkürler

• korku filmlerinde genelde film sonunda konuyu toplamada konusunda sıkıntı yaşanır..mirros bu açıdan bence çok başarılı

Erkekler Ne Diyor 9

• adını feriha koydum

1|0
    1|0
  • madagaskar 3

0|0
    1|0
  • neşeli gençlik

0|0
    0|0
  • karanlıklar ülkesi serisi...

teksas katliamı... kaliteli tavsiye ederim.

ölüm kampı 2012 dir.

ölüm geçmişi 2012 dir.

0|0
    0|0
  • Elm Street 1 2 3 fredy kapıyı çaldı

1|0
    0|0
  • 2012 sini bilmem ama sıkı bi korku film fanıyımdır.benim dibimi en dusuren film 4.tür dü.hatta künyesinde filmi izleyip psikolojisi bozulan cok kişinin oldugu,bunu sadece bi film oldugunun bilinmesi vs vs yazıyordu.lakin film gercek bi hikayeden ve gercek goruntuler kullanılarak yapılmıs

0|0
    0|0
  • mirrors,the blair witch

0|0
    0|0
    • mirrors ı korku filmi kategorisine koymak bile hata

• sıkıcıydı ya konusu güzel ama beğenmedim

• ikinci filmi ilk filmi kadar güzel değildi sıkıcıydı biraz ama ilk film gayet hoştu bana göre çok etkileyici gerçi tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz :)

• 3 harfliler yada büyü

0|0
    0|0
  • yıldız tozu :) korku film mi değil ama aklıma ilk o geldi ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• korku dedin mi orphan ben ilk defa bi korku filminde bu kadar korktum kanın donuyo resmen

2|1
    0|0
    • çok güzel filmdi ya. Orphanage var. Onun konusu farklı ama onun da senaryo çok sağlam. Orphanı beğenmen ilgimi çekti ya.

• aynen tahmin edemiyosun diğerleri gibi basit sonunu iyi bildiğin bi film değil

• Korku filmleri berbat son 5-6 yıldır; nerde Chucky nerde Saw, nerde Hannibal... Kızıl Dragon da olsun hadi. Şeytan çıkarma filmlerinden fenalık geldi, çıkar çıkar bi bitmediler anasını satım.

Cinli cünlü filmler de içler acısı Türklerin. İlk 15 dk'da kesiyorum hep.

Stephen King'in romanları da filmlere yeterince yansıtılamıyor, severim bu adamı. Takipteyim.

1|0
    0|0
    • evt çok usta bi yazardır ama tahmin edileceği üzere böyle çok nefis bi kitabı okuyupta uyarlama filmini izlediğinde gerek kotayı yüksek tutmaktan ötürü gerekse beklentilerin çokluğu filmi vasat denebilcek kadar düşürüyo... türk filmlerini saymıyorum zaten heleki korku dalında çok çok kötü durumdayız bi iki film var izlemeye değer ve dediğin gibi tek konu ya cin yada büyü

• Korku deyince, cin,şeytan. Eskiden vampirleri bu kategoriye kaydırırlardı.Şimdi romantik oldu. Ne oldu. Yakında cinleri de sevdirirler. Romantizm sokup.

0|0
    0|1
  • Insidious.

0|0
    0|0
Yükleniyor...