KS ciddi muhabbet edebilecek insan veri tabanı?

bu sitede karşılıklı oturup, felsefeden edebiyata, müzikten siyasete ben her türlü konu hakkında konuşurum diyecek kimler vardır? ergenler hiç cevap yazmasın zaten :)

0|0
37

En İyi Kız Görüşü

• benn bennn kendimizi geliştirebiliriz burada ama çok rastlamadım

0|0
    0|0
    • hep denk geldiğim muhabbetler, yok 15 cm penis, yok nasılım, yok kaç yaşında gösteriyorum.. bu zihniyetin üzerine çıkması lazım bu sitenin

• kesinlikle dostum güzel konu aç ben orda olacağım :D

• senden de bekliyorum aynısını, sende kaliteli sorular soracaksın ;)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Bulamazsin oyle birini buralarda, zamaninda bende baktim arada oyle konusacak birileri. Kendi hemcinslerim en basta, hepsinde ayri bir "kraliceyim edasi" var, konusmaya calisip yakinlik gosterenlere tepeden bakiyorlar, erkekler, onlarla kendi hemcinslerimden fazla konusmusumdur burada ama uzun sureli degil, sonunda konu hep malum noktalara gidiyor ben konuyu kacirsam onlar getirmeye devam ediyor, devam ettirmeyincede konusmayi kesiyorlar zaten...

Ve en sonunda, alin iki tarafta ne haliniz varsa gorun dedim, mesajlari filan kapattim, kimsenin tafrasi (kizlar) ve sapik (erkekler) fantezileri ugrasamam. Bence iki taraf birbiri ile oldukca uyumlu burada, uzayli gibi duruyorum bunlarin arasinda neyse :/

0|0
    0|0
    • zaman geçirmek için çalıştığım zamanlarda giriyorum, belki birileriyle seviyeli muhabbet edilebilir diye düşünüyorum ama aradığım seviyeyi henüz bulamadım. türk insanının biraz daha cinselliğe doyması gerekiyor bence belirli seviyeye çıkabilmesi için

• Siyaset hariç konuşmayı, öğrenmeyi severim. burada bilgi içeren soru sorunca cevap alamıyorsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...