Hayatımın filmi dediğiniz film nedir?

Hayatımın filmi bee bundan daha iyisi olamaz deyip aklınızdan çıkaramadığınız film nedir arkadaşlar?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• hayatımın filmi değil de hayatın amacını anlatan dünyadaki basit şeyleri ciddiye almanın saçmalığını anlatan aynı zamanda gerçek bir insanın yaşamını anlatan İNTO THE WİLD aynı hataya düştüğümde hep bu filmi ve bu adamı getiririm aklıma zaten bu filmi izledikten sonra herşeyi sallar oldum işe yarıyor

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• çok var

0|0
    0|0
    • Paylaşır mısın peki benimle birkaçını içlerinden?

• Tabiki de paylaşırım.
      Yüzüklerin Efendisi serisi (fantastik dünyayı iliklerimde hissetmiştim)
      Interstellar (Boyut kavramına farklı bir açıdan baktırmıştır)
      Avatar (3. boyutu bir filmde bu kadar hissedebileceğimi tahmin etmemiştim)
      Rush (Doğru zamanda vazgeçmenin aslında vazgeçmemek olduğunu göstermişti)
      Zeitgeist Belgeseli (Aslında dogmatik olan öğretilerin insanları ne denli tek düzeleştirdiğini göstermişti)
      Pursuit of Happiness (Hayat onun bize sunduklarından fazla bunu gösterdi)
      Jurassic Park (Bir filmin nasıl romanı kadar iyi olmadığını anladığım ilk andı)
      Geleceğe Dönüş (Bilim adamı olmaya karar verdiren ilk filmdi ve kalıplar dışında düşünmeye itmişti beni)
      Forest Gump ( Bir insanın asıl gücünün sevgiden geldiğini anladım)
      Dağ filmi türk filmi (Az bütçeyle call of duty oyunu kadar iyi bir hollywood filmi kaar kaliteli bir filmin çekildiğini gördüm)
      .
      .
      .
      .
      .

• O kadar fazlaki daha çooookkkkkk var. Filmleri izlemek için izlememek anafikirlerini ve çıkarılabilecek dersleri görmek lazım :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Umudumu kaybettigimde esaretin bedelini davranışlarımı kontrol etmek için scarface ve Robert de niro filmleri izlerim onun dışında bir suru film izlerim duygusal olmasın yeter

0|0
    0|0
  • Ya benden olsa olsa Alacakaranlık olur :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• The Day After Tomorrow, Meteorolog olmama sebep olan film

0|0
    0|0
  • the truman show

0|0
    0|0