NASIL OLMUŞ SİZCEEEEE?

Nasıl olmuş arkadaşlar sizce fotoğrafçılığa yönelmeli miyim?

NASIL OLMUŞ SİZCEEEEE?

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• Canon eos 1100D al, yarı proftur kendileri. Fotoğrafçılık sürekli çekim yaparak öğrenilir. En çok tutulanlarsa tesadüfen denk gelen pozlamalardir. Çiçek böcek yerine daha çok mecaz anlam taşıyan pozlar yakalamaya çalış. Mesela geçen gün çok çarpıcı bir fotoğraf gördüm. Üst gecidin altında karşıdan karşıya geçen bir adam var. İşin daha da ironisi, bu sırada siyah bir köpek üstgeçitte yürüyordu :D Savaş fotoğrafçılığı da iyidir. Çektiklerine gelince, ilk fotoğraf daha çekici. Puslu bir hava var. Bana yorgun bir istanbulu hatirlatti. Ama soldaki geminin kıçı görünmese daha iyi olurmuş :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Başlangıç için iyi daha fazla fotoğraf çek birde profesyonellerin fotoğrafılarına bak. Bu arada ben iyi dedim ama profesyonel bir gözüm yok fakat bazıları gerçekten hoş duruyor daha iyi bir kamerayla daha güzel olabilir

1|0
    0|0
  • son üç resim çok orjinaldı

1|0
    0|0
  • Hepsi birbirinden kötü. Birdahakine makineyi düz tut. Ve sisli havalarda çekeceksen enstantane i yükselt...

1|0
    0|0
  • Herkes ceker bunları

1|0
    0|0
  • ufuk çizgisine dıkkat et yanı resım duz olsun. ışıgı arkana alarak gun batımında ya da gun dogumunda resım cek. makınan ne model?

1|0
    0|0
    • telefondan çekmiştim :) tavsiyeni dikkate alırım :)

• çok güzel :) kolay gelsin o zaman :)

• teşekkür ederim sizede.

• Yonelme guzel olmamiş evet manzaralar fena degil ama fotoģraflar asiri amatör

0|0
    0|0
  • İçim sıkıldı

1|0
    0|0
  • 4 yaşında çocukta bunları çekebilir daha yaratıcı ol

2|0
    0|0
  • zirvede bırak :)

2|0
    0|0
  • Hobi olarak yapabilirsin fena değil bende hobi olarak uğraşıyorum :)

1|0
    0|0
  • Güzel

1|0
    0|0
  • Daha iyilerini gordum

0|0
    1|0
  • en altaki 2 foto iyi olmuş digerleri normal

1|0
    0|0
  • En azından uğraşmışsın.

1|0
    0|0
  • fotoğrafçılıkta temel prensipler vardır bence onları biraz araştır daha sonra fotoğraflar çek sağlıklı bir değerlendirme yapılır burada

0|0
    0|0
    • yorumunu dikkate alıcam teşekkür ederim :)

• sana bir tavsiye vereyim
      ufuk çizgisini tam ortaya koy
      gökyüzü ve yeryüzü eşit büyüklükte çıksın

• tavsiyen için teşekkürler daha dikkat ederim bundan sonra

• Vatmanlığa yönel bence

0|0
    0|0
  • güzelmiş. telefonlamı çektin?

0|0
    0|0
  • Basit 😀

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kamera az daha iyi olsa süper

1|0
    0|0
  • Çok sıradan fotoğraflar, eline kamerayı alan herkes çekebilir. Biraz araştırma yap, profesyonel makine al, daha iyi sonuçlar çıkar ortaya. İşin başı sevmek, ilgi duymak.

1|0
    0|0
    • haklısın zaten yolun çooooookk başındayım tavsiyeni dikkate alıcam ve fotoğraf çekmeyi gerçekten seviyorum :)

• Çook güzel

1|0
    0|0
  • güzel bir manzara

1|0
    0|0
  • Süper ötesi muhteşem 👍👍

1|1
    0|0
  • Ne var bunda herkes çekebilir

0|0
    1|0
  • Biraz daha geliştirmelisin

1|0
    0|0
    • sonuna kadar katılıyorum zaten amatör bile değilim aslında sadece bu hobiye yönelip elim boş çıksın istemediğim için görüşlerinizi merak ettim :)

Yükleniyor...