KİTAP ÖNERİSİ OLAAAAAN? 😋 ?

Çok akıcı olan sıkmayan ve mümkünse türk yazarı olan hayata başka açıdan bakmamı sağlayacak kitap adı istiyorum:)

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ya türk yazar değil ve çocuk kitabı ama hayata bakış açın değişebilir 😂 küçük prens çok güzel

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şu çılgın Türkler , Sarıkamış ( Her üşüdüğümde bu kitap aklıma gelir ısınırım) , yine turgut özakmanın diriliş çanakkale kitaplarını okuyabilirsin :)

0|0
    0|0
  • hayata başka bir bakış açısı istiyorsan Richard Bach MARTI mutlaka okul. Çok kısa bir kitap bir kaç saatte bitirirsin.
    Amacın yaşam amacını bulmaksa Ahmet Şerif İzgören'in 'Avucumdaki Kelebek' isimli bir sunusu var yaklaşık bir saatlik. İnternette var mutlaka izle. Tek kişilik gösteri tadında eğlenceli ve komik ama hayatında eminim önemli bir dönüm noktası oluşturacak. Öptüm

0|0
    0|0
  • yabancı ama cok akıcı dostoyevsky beyaz geceler

0|0
    0|0
  • hiç kitap okumadım daha yıllardır :D

0|0
    0|0
  • Cin Ali tatilde :)

0|0
    0|0
  • Ayşe Kulin - Nefes Nefese

0|0
    0|0
  • hey koca yurt, halikarnas balıkçısı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Halid Hüseyin'in Uçurtma Avcısı ve Bin Muhteşem Güneş çok akıcılar. Yazarı Afganistanlı.
    İstanbul Erkeği, İskender (Elif Şafak), Serenad (Zülfü Livaneli), Hissiz, Pabucumun ajanı Türk yazar ve akıcı kitaplar.

1|0
    0|0
  • Hakan günday in kitapları

0|0
    0|0
  • Dokuzuncu Hariciye koğuşu

0|0
    0|0
  • açlık oyunları serisini kesinlikle oku
    ruhundaki zehirle yüzleş - cinayet romanı yabancı ikiside

0|0
    0|0
  • aşk neden can yakar. mehmet yıldız

0|0
    0|0
  • Elif Şafak İskender derim :)

0|0
    0|0
  • Sinan akyüz-incir kuşları

0|0
    0|0
    • Tesekkürler, türü nedir

• Tarihi bir roman ama kesinlikle sıkmıyor ask da var icinde muhteşem bir kitap

Yükleniyor...