Her giydiğime karışıyolar?

arkadaşlar artık dayanamıyorum basit bir neden gibi gelebilir ama değil hergün kavga ediyoruz hiçbişey giymeme iin vermiyo dar paça veya kolsuz tişörte bile hatlarım belli olmazmış kolsuz tişört giyersem koltuk altım gözükürmüş etek şort vs onlara zaten izin vermiyolar 18 yaşıma geldim hala böyle anneannemler felan kapan artık diye baskı yapıyolar annemle buyüzden devamlı kavga ediyoruz git bunu babana söyle diyo babam zaten saçımı açmama bile kızıyo o derece ya arkadaşlar ben bu baskılarından nasıl kurtulucam dayanamıyorum gerçekten onları nasıl ikna edicem lütfen yardım edin.

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Onları ikna etmenin yolu yok ailen böyle bir ortamda büyümüş bunlar onlara ters geliyor. İnsanların düşüneceklerinden çekiniyorlar çünkü etrafındaki insanlar da ailen gibi düşünüyor sanırım. Her neyse bence kendini kurtarmanın yolu okumak.. O da olmazsa evlenince kocan da izin vermez çünkü ona göre birini bulmuş olursun.

1|0
    0|0
    • haklısın ama evlenene kadar yaşlanırım

• Pek sanmıyorum işe yarayacağını ama sağol

• Rica ederim teşekkürler eig için

Erkekler Ne Diyor 8

• Senin gibi kız düşman başına evlat olsa sevilmezsin. Oranı buranı açıp gezmekten utanmadığın gibi aileni şikayete gelmişsin
    img6.mynet.com.tr/.../...rtayli-caps-5-640x360.jpg

0|0
    1|0
  • bencede ailen senin iyiliğin için söylüyor, hayat senin hayatın ama onlarında üzerinde sorumluluk var.
    Ahirette sormazlarmı evlatlarınıza niye tesettürü öğretmediniz vs. diye.

0|0
    1|0
  • seven kıskanır yüregindekini
    kim olsa kıskanır kıskanırdı seni

sevdiğinden bunlar rahat ol iyi bişey.

0|0
    0|0
  • Kapan cicim üzme ailenin onlar kötülüğü nü istemeyen tek insanlar

0|1
    3|0
  • Allah yardmcn olsn

0|0
    0|0
  • kocaya kaç

0|0
    1|0
  • Ailen gerçekten çok ama çok... neyse.

0|0
    0|0
  • üniversitede il dışı biyer seç kafan rahat olur ben yaptım ne aile var ne bişey çok rahatım :D

0|0
    0|0
    • sende sorun yok ama bende öyle değil

• banada baya baskı yapıyolardı git çalıs eve katkıda bulun felan ünide 0 sıkıntı her hafta harçlıgımı yolluyolar paşa paşa sen napcaksın gitceksin il dışına bütün sosyal medya hesaplarını kitleyeceksin instagramdır facedir araad bir kapanıp foto atarsın gönüllerini alırsın çok zor degil bence

• anlarlar

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne yap ne et ikna et kendini hazir hissetmedigini soyle eger zorla kapanirsan sonradan pisman olabilirsin

1|0
    0|0
  • Pek karışan olmuyor

0|0
    0|0
  • Sen ne diyorsun benim ananem saçım açık diye elini öptürmez bana ( Giydiğim hep pantolondur. )

0|0
    0|0
  • Okurken sıkıldım ben Allah sabır versin, böyle geri zihniyetler hiç bitmicek sanirim.

1|0
    0|0
  • ben diyorum zaten kapali ailelerde kizlar mecbur kaliyor kapanmaya. istedigi icin degil diye.
    konus ailenle ikna etmeye calis..

0|0
    0|0
  • Al karsina konus hazir ilmadigini belirt
    Zaten mini etek ya da bikini giymek istwmedigini en azindan seni kabullenmelerini bekle. Yok edemiyorlarsa sende malesef onlara ayak uydurcaksin

1|0
    0|0
Yükleniyor...