Arkadaşlar bazıları bana yakışıklı derken bazıları da çirkin diyor ve beni bu durum çok rahatsız ediyor.

Evet arkadaşlar ya gerçekten bende nasıl bir yüzüm olduğunu anlamıyorum kimisi yakışıklı derken kimiside çirkin diyor bu ne anlama geliyor ? Not:Resim falan at demeyn

0|0
92

En İyi Kız Görüşü

• güzellik görecelidir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Kizlar bazen beğendiklerine de çirkin diyebilir bu bir nevi ego tatmini.Yakisikli oldugunu soyleyen varsa yakisiklisindir.Dert edecek birsey yok ama bunun cevabini en yakin erkek arkadasindaan alabilirsin o en azindan duygusal bakmaz ve sana en net cevabi verir.Hem cirkin olsan ne yazar onemli olan zeka ve ahlak gerisini dusunme.Sahsen bana biri guzel dese o kadar umursamam ama ne kadar iyisin dese bu cok hosuma gider;)cunku guzellik gelip gecici ve cok iltifat edenler hep otici gelmistir bana

0|0
    0|0
    • 1kızla bulustum cirkin dedi 1kızla bulustum yakısıklı dedi kimisi benm hakkmda su cocuk yakısıklı derken kimisi bok gibi diyomus :s

• Bosver kendini begenmisleri yakisiklisindir bence

• Herkesin beğenisine hitap edemezsin.

0|0
    0|0
  • takılma bunlara herkesin tipi farklıdır. ben mesela çoğu kızın dibinin düştüğü kıvanç tatlıtuğu çok itici buluyorum. çünkü sarışın. ama kimisine göre de yakışıklıdır. özgüvenin olduktan sonra gerisini boş ver.

0|0
    0|0
  • Güzellik göreceli bir kavram olduğundan ötürü olabilir mi

0|0
    0|0
  • güzellik herkese göre deişir renkler gibi takma sen sen kendi düşüncene bk bnce :)

0|0
    0|0
  • Zevkler ve renkler muhabbeti işte.

0|0
    0|0
  • Güzellik(yakışıklılık) göreceli bir kavramdır.

0|0
    0|0
  • resim

at glcvucuxiögögpgifudz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bence sen çirkin olduğunu düşün ki hayal kırıklığına uğrama sana çirkin dedikleri zaman evet çirkinim de :))))))))

0|0
    0|0
  • yakışıklılık çirkinlik göreceli kavram..illada herkese görede yakışıklı olmak zorunda degilsinki..1 kişiye göre yakışıklı ol yeter zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...