Türkçe Rap mi Yabancı Rap mi (Sadece Rapperlar gelsin anket var )?

İkisinden birini seçmek zorunda kalsanız hangisini seçerdiniz? Milliyetçilik yapmadan müzik kalitesine göre yorum yapalım lütfen.

• Türkçe Rap
    44% (14)42% (5)43% (19)Oy Ver
  • Yabancı Rap (Amerika)
    56% (18)58% (7)57% (25)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Milliyetçilik olarak algılamadan yorum yapalım. Objektif olalım lütfen
Sizce hangisi?

0|1
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Yabancı türkçe farketmez yeterki rap olsunda :D

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yabancı Rap

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Türkçe Rap

0|1
    0|0
  • İkisi de :)

0|1
    0|0
  • Türkçe

0|2
    0|0
  • t-rap

0|1
    0|0
  • Rap dinlemem. Ama kıyaslama yapacaksak yabancı rap tercihimdir.
    Metal dinlerim genel olarak. Ama 2pac dinlerim 😊
    Ama türkçe rap kötü.

0|1
    0|0
    • Aynen öyle türkçe rap'te gelişme yok. Yabancı rap e özense gelişme olabilr belki değilmi?

• Kesinlikle, hiç bir gelişme yok.
      Yabancı rap e özense olabilir belki bir gelişme.

• b dedim

0|1
    0|0
  • Yabancı Rap.

0|1
    0|0
  • türkçe rap dinlemiyorum hiç diğerlerinden sonra kalitesiz geliyo

0|1
    0|0
  • Yabancı :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yabancıların rap şarkıları daha kaliteli ama zevk meselesi ben türkçe dinlerim genelde. Yinede türkçe rap son zamanlarda çok iyi bir gelişme içinde, medya da az az yer veriyor. Gerçekten türkçe rap gelişiyor.
    Mesela son zamanlarda çıkan bu klip şarkı güzel bence, bir de cezanın suspus albümü acayip iyi.

https://www.youtube.com/watch?v=vB1GIogwL20

0|1
    0|0
    • Kusura bakma ama Bu türkçe rap mi? Bu şarkıdaki kelimelerin %70 i yabancı kelimelerden oluşuyor ve Adamın flowu o kadar iyi değil. onun dışında Cezanın suspus şarkısı çok güzel en düzgün raplerden biri bence

• Aynen iyimiş bu, al benden de sana bir şarkı gelsin
      https://www.youtube.com/watch?v=uPqnrQfm8oU

• İyi şarkı kardeş beğendm :D

• Yabanci Rap diyenler dinlediklerini anlamiyor ve ritim icin dinliuor yani pop dinleyenlerde ritim icin dinliyor e o zmana Rap dinlemelerinin bir mantigi yok Mk sktirsin gitsin pop dinlesinler bence cunku ritim icin dinlemek yani Beyinini kullanmamak Rape aykırı bir durum

0|1
    0|0
    • Anlamadıklarını nerden biliyorsun? bende yabancı rap dinliyorum en kötü ihtimalde %70 kadarını anlıyorum.

• Dostum bak o zaman youtube gir ve freestyleleri izle turkce olanlari emin ol cok iyiler var allame gibi hada hidrada yetenekli ama en iyisi ceza birgun bir abim (oldschool bir abim) izletti bana Cezanin free sini gercekden emin ol o adam ustine free yapan yok ceza vs fuat ergin freestyle yaz izle bir kac tane benim izledigim ineternette yok ama iternettekilerde isini gorur

• Nese kardeş emeğine sağlık iyi yazmışsın daha fazla tartışmayalım hadi bb :D

• Her şeyin oldugu gibi rap ında yerlisi elbette

0|2
    0|0
Yükleniyor...