Batıl inançlarınız var mı veya küçükken duyduğunuz batıl inançlar nelerdir?

Batıl inançlarınız var mı veya küçükken duyduğunuz batıl inançlar nelerdir :D ?

Güncellemeler:
gökkuşağıyla ilgili olan batıl inancı duydunuz mu ? :D

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kapı eşiğinde oturulmaz, insan bekar kalır.uyuz olurum.neymiş ölü glip 3 gün kimilerine göre 40 gün ruhu glip takılırmış evde baksen.hadi geldi diyelim. Allah Allah koskoca ruh olmuş duvardan geçse geçer ama karanlıkta yürüyemiyo.takılıp düşecek sanki :))

gökkuşağı inancıda kesin definecilerin işidir :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• batil inanc cok toplumumuzda. bu insanlari korkutmaktan baska ise yaramiyor. hamileyken 2 kisi icin ye cocuk buyumez yoksa, gece tirnaklarini kesme omrun kisalir falan boyle daha cok batil inanc var. ben bilime inanirim bilimle kanitlandiysa odur gercek olan. yoksa eski ninelerimiz atalarimiz kizlarin gozunu fazla actirmamak adina cok yalan seyler uydurmuslar. ben inanmam batil inanca okumasi ama hos :)

0|0
    0|1
  • gece aynaya bakılmaz:) gece sakız çiğnemez:) gece yüksek sesle müzik dinlenmez:) cuma saati başım ağrıyor denmez:) sonraaa neler neler var daha hahahaa

0|1
    0|1
  • Batıl adı üstünde doğru olmayan..inanmıyorum böyle şeylere...

0|0
    0|0
  • Küçükken duyduğum inanç dinimdi,

0|0
    0|6
  • iki bayram arası düğün olmaz ... gece tırnak kesilmez... falan falann:d

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• ayakkabısı veya terliği ters duran ölür ters bırakmayın görürseniz düzeltin derlerdi. bu küçüklüğümden beri benim üzerimde o kadar büyük bi baskı yarattı ki hala inanmasamda gördüğümde düzeltiorum.

0|1
    0|0
  • gök kuşağının ucunu bulan kişi orada yüklü miktarda mücevher ve altın bulur diyolardı bize küçükken :D

0|0
    0|0
  • batıl olmayan inancım bile çok azken batıl bir inancım olması çok saçma olurdu :)

0|0
    0|0
  • Çocukken kara kedi vardı )

0|0
    0|0
  • Batıl inancım yok.Küçükken ıslık çalmanın uğursuzluk getirdiğini sanardım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...