Arkadaşlar kitap yazıcam konusu ne olursa etkilenirsiniz?

SIZCE NASIL Bİ KONU TERCİH EDERSİNİZ? lütfen katılın

• Eğlence-Mizah Kitapları
    26% (9)38% (9)31% (18)Oy Ver
  • Polisiye - (gerilim)
    23% (8)12% (3)19% (11)Oy Ver
  • Fantastik Kitapları
    26% (9)12% (3)20% (12)Oy Ver
  • Korku-Gerilim Kitapları
    20% (7)17% (4)19% (11)Oy Ver
  • Macera-Aksiyon Kitapları
    5% (2)21% (5)11% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|16

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Anlık hevesle amatörce yazar olmaya çalışıp 4. Sayfada kitabı bıraktıktan sonra her muhabbet ortamında ben yazarım diyen kızın zavallı hayat hikayesi/dramı.

1|1
    0|0
    • birşey bilmeden önyargılı olmayın kitabımı yazdım (türü :polisiye ) emin olmak için genelde hangilerinden etkilenirsiniz diye bilerek sordum

• Doğru ya yaşar kemal, orhan veli, zola, dostoyevski falan da anket yapıp kitap yazıolardı 😒 laptopunu alıp starbucksa da gidiosundur sen kesin 😂

• Yazarlara her zaman ozenmisimdir :) hele ki bir kizsa

1|1
    0|0
  • Bak bak her türde yazacak yeteneği Var da bize soruyor hangi türde yazayım diye, ergen hastalığı işte napcan
    Cevabim yaz gitsin farketmez her türlü etkileniriz biz

2|0
    0|0
  • hadi ya bende yazıyorum ama ne imla kurallarına nede başka bir şeye dikkat ediyorum... sence yazdıktan sonra yayın evi tarafından düzeltilirmi veya düzeltiliyormu? 3 farklı kitap yazıyorum fantastik, savaş ve güncel olaylara dair bir derleme... ama yazdıktan sonra kimle nasıl irtibata geçeceğim bilemiyorum...

0|0
    0|0
    • Sana tavsiyem bol bol kitap oku, hatta yazacagın kitap ile çelişkili olan kitapları tercih et. irtibat içinde google da arastırabilirisn

• Korku-Gerilim Kitapları
    hatta konusu şöyle olabilir.
    sapık bir adamın kaçırırıp günlerce tecavüz edip işkence yaptığı kızın kurtulma çabaları. gizem , kızın kaçırılma ve işkence görme sebebinin şaşırtıcı gerçekleri...

0|0
    0|0
  • Kitap yazmak da kolaydı. :D

0|0
    0|0
    • Kolay tabi. kolay olmasada benim için öyle yaratıcılıkda üstüme yoktur.

• Meme olursa sanırım.

Kitap ismide 75a nin dramı :/

0|0
    0|0
  • Eğlence-Mizah

0|0
    0|0
  • bence ülke şartlarına göre kadınlara hitap eden bu ülkede kadınların yaşadığı zorlukları kaleme al... kitabın yok satar..:D burada yapıcağın şey doğru konu bulup doğru kitleye hitap etmen

0|0
    0|0
  • macera olmalı yaşanmış olaylara yakın olmalı

0|0
    0|0
  • Savas da olsa guzel olurdu ama macera aksiyon diyorum

0|0
    0|0
  • cinayetttt

0|0
    0|0
  • Kendini yakın hissettigin ve bildiğin arastirdigin bir konu olmali etkili ve akici olmasi yönünden

0|0
    0|0
  • herkes mizah demiş. değişikmiş.

0|0
    0|0
  • eğlence ve mizah olsun

0|0
    0|0
  • Yazma boşver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• okurundan çok yazarı var memleketimin😏

2|2
    0|0
  • Polisiye olsun ^^

0|0
    0|0
  • "Fantastik kitapları" ifadesi seni irrite etmiyorsa sen o işi bir kez daha düşün güzel arkadaşım

0|0
    0|0
  • Fantastik kesinlikle

0|0
    0|0
  • kesinlikle polisiye gerilim :D hatta tess gerritsen kitaplarını okursan daha bir fikir sahibi olursun acayip düşündürüyor özellikle hasat... :D

0|0
    0|0
  • Hangisine daha yakından onu yaz. ama sanmıyorum pek be yapacaksan bir kitap onu kendin için yazmslisin. gerçekten okumaya değerse her türlü okunur.

0|0
    0|0
  • bilimsel olaydı kesin alırdım

0|0
    0|0
  • Fantastik

0|0
    0|0
  • Mizah..

Ama hiç kolay değil.

0|0
    0|0
  • Eğlence-Mizah Kitapları

0|0
    0|0
  • ''Neden Her Önüne Gelen Kendini Yazar Sanıp Kitap Yazmamalı'' olabilir.

İkincisi de ''Bir Ergenlik Hastalığı: Her Şeyi Kitap Konusu Sanmak''.

0|0
    1|0
    • herşey kitabın türünden konudan başlar anlıyomsuun senin gibi cahiller anlayamz

• ''her şey'' yazmayı öğrenememiş, ''anlyomsnnn'', ''sn bni anlymzsnnzz'' kafasında biri, ah senin kitapların ne çok okunur (!)

• Ahah, uğraşma bence de benim gibi ''ahmak''larla. Gerçek yazar ''ahmak'' oluyor, ''ne yzsm yhaaaaa'' diyen akıllı oluyor, ahah ;)

• böyle kitap yazılmaz

1|0
    0|0
  • Her konu olsun icinde

0|0
    0|0
Yükleniyor...