Daha tam bitmedi ama insanların görüşleri benim için önemli eksik varsa söyleyebilirmisiniz?

merhaba arkadaşlar resmı daha bıtırmedım ılk kez suluboya ıle ölüdoğa çalışıyorum amatör bir çiziciyim yorumlarınızı ona göre yaparsanız mutlu edersınız benı :) resim daha kurumadığı için dağılıyor :(
daha tam bitmedi ama insanların görüşleri benim için önemli eksik varsa söyleyebilirmisiniz?
malzemeleri merak eden arkadaşlar için ;suluboya , akrilik 2 numara fırça, yuvarlak uç şekil fırçası, yelpaze fırça seti, yassı uçlu 5 numara fırça, yassı uçlu 8 numara, sünger fırça, ince uçlu 1 numara

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Pek iyi değil. Daha çok yol katetmen lazım.

Lisede olup da felaket güzel çizen çocuklar tanıyorum.

Üzgünüm :/

1|0
    0|0
    • Bu adama katılıyorum dostum 😐🔫

• ee tabıkı haklısınız ama ınsallah zamanla hiç alanım olmayan bir resim suluboya ıle ölüdoğa çok iyi çizim yapan yetenekler mutlaka var görüşleriniz için teşekkürler

• soldaki dal çok biçimsiz

0|0
    0|0
  • bir kaçta yarasa yap :)

0|0
    0|0
    • haha baştan dusunseymısım olabılırmıs :)

• gerçekten insanın çok fazla zamanını alıyor severek yapmazsa ınsan cabuk bıkıp pes edıyor normalde benım alanım karakalem bende boyle bı resmı cızerken cok dusundum üşendim :)) küçük boyutlarda resımler cızerek baslayabılırsınız aslında

• hımm insanın hayalini kağıda dökmesi güzel bişeydir heralde. bakalım üşenmessem denerim ilerde :) bir ara trt de mi ne bir kıvırcık saçlı ressam çıkıyodu resim sevinci mi neydi onu izlerdim hep :)

• Haklısın knk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...