Pis yedili sevmeyenleri görelim mi?

Pis yedili ve benzeri dizilerden nefret, bu tür dizileri saçma gereksiz ve zaman kaybı olarak gören bir ben miyim yoksa?

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• ama her insanın görüş açısı farklıdır kimide gülmek için seyreder

1|0
    0|0
    • Pskolojik bir yaklaşım :) Gülmek için seyredilen bu diziyi genelde yaşça küçük 13-14 yaşındaki çocuklar seyrediyor ve bence onların pskolojisini olumsuz etkileyecek çok şey olduğu açık.

• benim anlamadığım neden bu kadar ön yargılı konuşuyorsunuz

• Benim bildiğim ön yargı bir konu hakkında yeterince bilgiye sahip olmadan ortaya konan düşüncedir. Oysaki bu konu hakkında yeterli bilgiye sahibim ve bir ön yargı değil durum değerlendirip düşüncenin ortaya konmasıdır. Aşağıdaki yorumlara da bakarsak bü yük çoğunluk sevmiyor nefret ediyor. Sevmemek ayrı nefret etmek ayrı şey. Bende nefret ediyorum çünkü :) Ön yargı gerçeği yansıtmaz. Bir nevi tahmin. Bu konunun tahmine ihtiyacı yok 15 dk diiyi seyretmek kafi :)

Kızlar Ne Diyor 12

• Hiç izlemedim ki ? :D

0|0
    0|0
  • Coluk cocuk dizisi !

0|0
    0|0
  • Seyrediyorum, sirft gulmek icin hayati herseyi okadar citti almak gerekmiyor...

0|0
    0|0
  • nefret ediyorum fragmanını bile izlemeye tahammülüm yok

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum..

0|0
    1|0
  • Gelmisin 35 yasina pis yedili mi izliyorsun.

1|0
    0|0
    • Yorumları okuyunca izliyormuş gibi bir havam mı var. Zap yaparken denk geliyor ve ne olduğunu anlamak için bir göz atıyorsun ya da misafir olmuşsun 13-14 yaşındaki veletler açmışlar izliyorlar. Dizinin içeriğini sende bildiğine göre (sendemi izliyosun dediğine göre) sende ne olduğunu biliyorsun. Sence çocukların pskolojisine çok olumlu bir dizi mi?

• yanlız değilsin

0|0
    0|0
  • Guzel bi dizi yaa gulmek isteyenlere

0|0
    0|0
  • seviyorum gülmek eglenmek için arada sırada izlerim :D

0|0
    0|0
  • Arka Sıradakiler i izliyorum

0|0
    0|0
  • sevmiyorum çok iğrenç bence

0|0
    1|0
  • vakit geçsin diye izlerim. hiç yoktan iyidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ben tv izlemiyorum izlenecek birtek Leyla ile mecnun var onuda netten izliyorum

0|0
    0|0
  • Valla uzun zaman oldu oynamalayılı :) Severdik vakit geçsin diye.

dizisini görmedim daha izlemedim ? Ama senin yorumundan sonra da izlemek istemem ..

0|0
    0|0
  • valla bende öyle görüyordum ama 2 hafta önce falan pis yedili yi bir seyredeyim dedim ve sevdim aslında.orço zeki nin halleri falan komedi oluyor:D

0|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum şahsen o diziyi. Ama anlamadığım bişey var 40 yaş üstü aile babalarının bu diziye düşkünlüğü nedir onu çözemedim.

0|0
    0|0
  • Türk dizilerinin tamamı yayından kaldırılsın..

Bir tek Harem diye bi komedi dizisi var, görsel açıdan o izlenmeye değer :)

0|0
    1|0
  • Ben sevmiyorum zaman kaybı geliyor bana.

0|0
    0|0
  • bence sevenler varsa onları görüp üvey evlat muamelesi yapalım

0|0
    0|0
  • Dizilerin tamamı zaman kaybı. Yabancılar iyi yapıyor ayrı konu.

0|0
    0|0
  • ekran işgali sadece

0|0
    0|0
  • O dizi çocuklar için zaten :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...