Ne tür müzik seversiniz?

sorum su olucak ti, herkezin sevdigi tarz vardir demi :)

sevdigi tarzin disina cikiyor musunuz?

mesel ben arabesk ve turk halk severim, ama bazen yabanci slow dinliyorum, ve isin ilgin tarafi roman muziyini cok nadir de olsa dinlerim, hani moralim filan bozuk olunca

bunlari siz de yapiyormusunuz, yoksa bende mi var bir anormallik :D

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 8

• pis pis metal dinliyorum

enstrümental ile arınıyorum

0|0
    0|0
  • rock, grunge, alternative, trip hop, indie cart curt

0|0
    0|0
  • İnsanın tek tür dinlemesinde bir gariplik var,seninki normal. Müzik ırkçılığı... Metalciyim,hiphopcuyum diyebilmenin verdiği kasıntılık o tek tür dinlerim,asla başka tür dinlemem diyenler...

0|0
    0|0
    • bazen de latin muzigi dinlerim, ama en basta turk halk

yani yabanci muzigi yerli muziginden sonra geliyor benim icin

• Slow,Rock,Genelde yabancı müzikleri dinlerim

1|0
    0|0
    • pasam cok ayip ettin simdi var ya, cikar cabuk fesi ozaman :D

turk halk dinlemez misin?

• Türk halk müziğine ölürüm o ayrı. Beni etkileyen tek müzik türü Türk Halk Müziğidir :)

• o turkcede olan ask sozcukleri hic bir baska dilde yok inan, bir kac dil konusyorum ve bukadar guzel aski anlatan dil yok, ve oyle muzik te yok bence bizim turk halk muzigi 1 numara

• rock (rock'n roll dönemleri dahil), classic, r&b bir de eski pop şarkılar diyelim

0|0
    0|0
  • Blues Blues Blues ;)

0|0
    0|0
    • turkich yok mu gozum?

turku dinlemez misin?

• ferdi'ye derim ama orhan'a asla. doğu müziğiyle batı müziğini sentezleyen tek insandır Gencebay.

• cok dogru, bende cok severim mesel orhani, ama ne yazik ki halaya onun sarkilarini calamiyorum:)

benc etr nin gelmis gecmis en uguk ustalarindan biri dir

• trah ve death metal dinlerim indie rockta dinlediğim oldu...

0|0
    0|0
    • olmadi gozum, olmadi o elektro gitar adami deli edecek hele o saci sakali karismis adamlarin cilliklari anlatilacak gibi degil. ama tarz iste

• o saçı sakalı karışmış adamlardanım ve mutluyum...bas gitara deliyim ve hayat deli olanların..çıplak ruhlarıyla...çılgınca koştuğu çayırlarıdır dostum :D

• Bunu mırıldanıyorum epey bi' süredir. Bu tarz işte. Chill Out/Lounge diyelim.

link ve

link

0|0
    0|0
Yükleniyor...