Ankara hakkında?

merhabalar Ankara da gidilcek gezilcek yerlri önerirmisiniz mesela botanik parkı gibi anıtkabır gibi genclik parkı gibi özel güzel yerleri teşekkürler simdiden

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Mogan ve göksu gölleri, harikalar diyarı Atatürk Orman Çitliği hayvanat bahçesi gezmek için mekan istiyorsan kafe bar vb onlarıda söyleyebilirm :)

1|0
    0|0
    • kafelerden öneri alabilirmiyim teşekür ederim

• ya sımdı soylersem burada herkes toplanır oraya resmen baksana herkes kızılay demış bence kızılay en kotu yerı ankaranın o yuzden burada ısım vermeyım:)

En İyi Kız Görüşü

• mogan parkı harikalar diyarı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kızılcahamam Milli Parkı başı çeker birsürü yabani hayvana ev sahipliği yapıyo sadece türkiyede bulunan bir akbaba türü var ve harika yeşil ortam.
    Sonra Gölbaşı mogan gölü 2. dir harika kahvaltısı veya piknik alanı var
    Yakında Atatürk Orman Çiftliği Anka Park olarak yeni yüzüyle açılacak harika biryer safari tarzında gezintiler olacak türkiyenin en büyük luna parkıda orada hizmete girecek.
    Keçiören kalabada aşıklar tepesi var sahin bir park manzarası güzel ayrıca keçiören atapark manzara var.

0|0
    0|0
  • Hamamönü: Safranbolu evlerine benzemesi yönüyle hoş bir görüntüye sahip olan bu küçük yerde hem kahveni yudumlayabilir, hem fotoğraf çektirebilir, hem alışveriş yapabilirsin.
    www.fotografturk.com/.../...-evleri-1020-950px.jpg

Eğer nefesin yetecekse Atakule'ye çıkmanı ve Ankara'yı seyretmeni öneririm arkadaşım.
    www.salgit.com/.../ankara-atakule-72847558.jpg
    Eğer tarihi yerleri de seviyorsan Anıtkabir haricinde Etnografya Müzesi ile TBMM'leri gezebilirsin.
    İyi gezmeler, iyi eğlenceler dilerim.

0|0
    0|0
    • atakuleye gitmek isterim ama kapida ücret ve icerde resim manzara cekilmediği duyumları alıdm yanı bide icerde avm felan varmıs sanırım ykılmıs felan diyolar atakule hakkında biraz bildiklerini anlatırsan cok mutlu olurum

• cok teşekkür ederim uğraşların icin

• Rica ederim arkadaşım :) Mühim değil.

• Kesik Köprü Kızılcahamam Göksu Parkı Gençlik Parkı Ankara Bu Kadar.

0|0
    0|0
    • tesekkürller

• Çok Defa Gittim Oradan Biliyorum Ankara da Yaşamıyorum. Bildiklerim Bunlar Ordakilerde Öyle Diyor Yanlış Yönlendirmek İstemem Ankaralılar Daha Çok Bilgi Verirler. İyi Geceler.

• Hacı bayram var o söylediklerinden başka

0|0
    0|0
  • Belirtinde bende gideyim şaka falan 2 aydır ankaradayım dışarı cıkmadım desem yeri

0|0
    0|0
  • Anıtkabir'é git once😄

0|0
    0|0
    • Oo tabiki ATAMI ziyaret etmek allahın emridir

• ankarada yaşıyorum dilersen Ankara turu ypabilriiz.

0|0
    0|0
  • Ulus Cebeci Çankaya 🎶

0|0
    0|0
  • Hamamönü, Taceddin Dergâhı, Mavi göl, Gacı Bayram, Kocatepe.

0|0
    0|0
  • 3/ay önce Ankaraya geldigimde bende sormustum bu soruyu?

0|0
    0|0
  • gençlik parkı

0|0
    0|0
  • gölbaşı mogan gölü eryaman göksu park doğa arıyorsan bunlarıda dene bence

0|0
    0|0
  • genel merkezimin olduğu semtte uğrayıp partimize iyi dilkelrinizi bırakmayı unutmayın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Orayı pek bilmem abim orada okudu ama anlattığı güzel bizim izmr de pastice benzeyen sanırım orada ay çöreği diye adlandırılan bir şey var.

0|0
    0|0
  • Ulucanlar cezaevi

0|0
    0|0
  • 50. yıl parkı , Ankara kalesi , kızılay meydanı ,

0|0
    0|0
  • Botanik parkı ve anıtkabir iyi hoş ama gençlik parkı kesinlikle eskisi gibi değil gidilip bakılabilir ama gerek yok bence artık. Ankarada resim sergilerinden güzelini yakalayabilirsen o olabilir klasik ankaralılar kızılay tunalı ve bahçelide olur genelde esktra bir yeri olduğunu düşünmüyorum ankaranın

0|0
    0|0
Yükleniyor...