Trabzonu nasıl bir yer olarak bilirsiniz?

Arkadaşlar sizce Trabzon nasıl bir yer? Trabzon deyince aklınıza neler geliyor vb şeyleri yazarmısınız:D

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• TRabzonspor harıc hıc bır takımın formasıyla gezemezsın zaten %98i trabzonsporludur ayrıca pkk'nın 80 ılde varlık gosterıp gıremedıgı tek sehırde trabzondur bu arada yemeklerı harıkadır insanıda aynı anadolu ınsanımız gıbı cok mısafırperverdır ac kalmazsın gıttıgın yerde :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Trabzon Rum İmparatorluğu'nun yıkılması ile kurulmuştur, eskiden imparatorlukmuş şimdi vali yönetiyo * ...

0|0
    0|0
  • İnsanını severim. Saf ve cahil oluyor çoğunluk olarak ama kötü niyetli insan olmuyorlar.

Rizelilerdense hiç hoşlanmam.

0|0
    0|0
  • Kürtsavar bir toplumu var, geneli milliyetçidir. Coğrafi olarak yemyeşil, genel havası bulutludur çok severim Trabzonu, insanı da güzel.

0|0
    0|0
  • Görmedim ama Allah nasip ederse orada yaşamayı düşünüyorum karadeniz candır çay bahçeleri dagları yeşillikleri sanki cennet :)

0|0
    0|0
  • Yarın Trabzon a gideceğim aklıma geliyo

0|0
    0|0
  • o meşhur manzara fotoğraflarıyla yaylarıyla bilirim bir gün gitmek isterim hep

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Memleketim. Trabzon halkı cinstir herkes sevmez. Ilımlı değilizdir hak edene ağzının payını veririz o yüzden çoğu insan gocunucaktır. Şimdi laz falan diyen cıkıcak belirtmeliyim ki dağlarında bile zor bulursunuz laz olanı. Lüks takılmak isteyenin biraz zorlanıcağı bir şehir çoğu marka mevcut değil ama sağlam mekanlar mevcut. Sadece içki konusu biraz sıkıntı. Halk güvenilir fakat bağnaz çoğu.

1|0
    0|0
  • K'azların yaşadığı bir şehir.

0|0
    0|0
  • kavga eden hamsi yiyen agresif adamlar :D hiç gitmedim

0|0
    0|0
  • Hamsiiiii 😂😂😂

0|0
    0|0
  • hamsi. yeşil. ağaç. çay. yunus. temel. balıkçı

0|0
    0|0
  • Ya benim Karadeniz'e zaafım olduğu için Trabzon'a bayılırım.

0|0
    0|0
  • Trabzon işte T -r-a-b-z-o-n

0|0
    0|0
Yükleniyor...