İyi ingilizce bilen arkadaşlar detaydakinin türkçe çevirisini yapabilirseniz çok sevinirim?

Don't expect to get anything back, don't expect recognition for your efforts, don't expect your genius to be discovered or your love to be understood. Complete the circle. Not out of pride, inability or arrogance, but simply because whatever it is no longer fits in your life. Close the door, change the record, clean the house, get rid of the dust. Stop being who you were and become who you are.”

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Senin deha keşfedilmeyi ya aşkını anlaşılması için beklemeyin, çabaları için tanıma beklemeyin, geri bir şey almak için beklemeyin. Daire tamamlayın. Değil gurur, kibir yetersizlik ya da dışarı, ama sadece ne olursa olsun artık hayatınızda sığar çünkü. , Kayıt değiştirmek, kapağını kapatın evi temizlemek, toz kurtulmak. Kim olduğunu olmaktan durdurun ve kim olmak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbir şeyin geri gelmesini bekleme, çabalarının hatırlanmasını bekleme, bir dahi olduğunun keşfedilmesini ya da aşkının anlaşılmasını bekleme. Döngüyü tamamla. Gururu, acizliği ve kibri at, çünkü ne olursa olsun onlar hayatına uymaz. Kapıyı kapat, kasedi değiştir, evi temizle ve çöplerden kurtul. Kim olduysan onu bırak, kendin ol.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Birşeyi geri almayı bekleme, çabalarınızın hatırlanmasını bekleme, dehanızın keşfedilmesini veya aşkınızın anlaşılmasını beklemeyin. Daireyi tamamlayın. Gururdan, eksiklikten veya kibirden çıkın çünkü her ne olursa olsun artık hayatınıza uymamaktadır. Kapıyı kapatın, kaydı değiştirin, evi temizleyin, tozdan kurtulun. Eskisen olduğunuz kişiyi değiştirin ve olduğunuz kişi olun. (Uğraştırdı ve küçük hatalar çıkabilir ancak işine yarayacağını umuyorum)

1|0
    0|0
  • Aslından çeviridir: " Lanet olsun sana lanet olsun bu hayata ben seni sevmiştim sen beni ne yaptın "

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bizzat kendi çevirim canım buyur :) Hiçbir şeyin geri gelmesini bekleme, çabalarının karşılığını bekleme, zekanın keşfedilmesini ve aşkının anlaşılmasını bekleme. Daireyi tamamla. Hayatında artık uygun olmayan her neyse bunun yüzünden aciz, kibirli ve gurursuz olma, Kapıyı kapat, plağı değiştir, evi temizle, toz al. Eskiden olduğun kişi olmayı bırak ve şu an olduğun kişi ol.

2|0
    0|0
  • benim türkçe yetmez ama çok güzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...