Klasik müzik önerir misiniz?

Şöyle dinlerken gerçekten kalitesini hissedebileceğim, beni alıp başka yerlere götürecek klasik müzikler istiyorum. uzun olabilir bir sürü parçadan oluşan.. dinleyen, benim gibi seven varsa önerilerinizi bekliyorum

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• beethoven, mozart ve bach karışık listem var. zaman zaman dinlerim ama hangisini sölim ki bilemedim. bu 3 ünün parçalarını indir işte...

1|0
    0|0
    • başka neler dinliyorsun

• klasik müzik sadece bu listem var ama genelde enstrumental dinliyorum. farid farjad, ömer faruk tekbilek, anour braham, ceyhun çelik, enya, massive attack gibi karma bi listem var...

• aynı üçlü bende de var

• Celtic muzik seversen loreena mckennitt oneririrm caravanserai parcasi uzun ve guzeldir mesela. Ya da enya var o da celtic muzigin onemli isimlerinden. Bence senin istedigin klasik muzik degil de tam olarak celtic muzik=)

0|0
    0|0
    • bak neyi sevdiğimi göstereyim link her saniyesi çok güzel

• evet secret o. eski ama güzeldir :) öneriler için teşekkürler bakıyorum şimdi

• Crystal gayle de aklima geldi tam yatarken yazayim dedim somebody loves you parcasi iyidir eskilerden=) ders calisirken radyoyu aciyorum internetten mesela konuya baslarken bu caliyordu yaziyorum biterken bu caliyordu yaziyorum=) begendiklerimi yuvarlak icine aliyorum hem ders calismak zevk veriyor hem de muziklerim cogaliyor=)

• Şunu dinlerken her zaman bu dünyadan ayrılmışımdır ve bu dünyanın cidden boş olduğunu anlamışımdır... link

0|0
    0|0
  • bu işi yapan birisi olarak sana çaykovski senfonileri öneririm seni alıp bi yerlere götürücek bi şey istiosan brahms 3.senfoni 3. bölümünün linkini yapıştırıyorum buraya link

0|0
    0|0
  • link 2:01 sonrası

link

link

link

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • link ders felan çalısırken dinle harika ...

0|0
    0|0
  • pachelbel - canon in d

0|0
    0|0
  • Tıkla ve Gözlerini kapa link

0|0
    0|0
  • severim dinlerimm dinlemek gerek

0|0
    0|0
  • beethoven tabi