Kapat

Klasik müzik önerir misiniz?

Şöyle dinlerken gerçekten kalitesini hissedebileceğim, beni alıp başka yerlere götürecek klasik müzikler istiyorum. uzun olabilir bir sürü parçadan oluşan.. dinleyen, benim gibi seven varsa önerilerinizi bekliyorum

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• beethoven, mozart ve bach karışık listem var. zaman zaman dinlerim ama hangisini sölim ki bilemedim. bu 3 ünün parçalarını indir işte...

1|0
    0|0
    • başka neler dinliyorsun

• klasik müzik sadece bu listem var ama genelde enstrumental dinliyorum. farid farjad, ömer faruk tekbilek, anour braham, ceyhun çelik, enya, massive attack gibi karma bi listem var...

• aynı üçlü bende de var

• Celtic muzik seversen loreena mckennitt oneririrm caravanserai parcasi uzun ve guzeldir mesela. Ya da enya var o da celtic muzigin onemli isimlerinden. Bence senin istedigin klasik muzik degil de tam olarak celtic muzik=)

0|0
    0|0
    • bak neyi sevdiğimi göstereyim link her saniyesi çok güzel

• evet secret o. eski ama güzeldir :) öneriler için teşekkürler bakıyorum şimdi

• Crystal gayle de aklima geldi tam yatarken yazayim dedim somebody loves you parcasi iyidir eskilerden=) ders calisirken radyoyu aciyorum internetten mesela konuya baslarken bu caliyordu yaziyorum biterken bu caliyordu yaziyorum=) begendiklerimi yuvarlak icine aliyorum hem ders calismak zevk veriyor hem de muziklerim cogaliyor=)

• Şunu dinlerken her zaman bu dünyadan ayrılmışımdır ve bu dünyanın cidden boş olduğunu anlamışımdır... link

0|0
    0|0
  • bu işi yapan birisi olarak sana çaykovski senfonileri öneririm seni alıp bi yerlere götürücek bi şey istiosan brahms 3.senfoni 3. bölümünün linkini yapıştırıyorum buraya link

0|0
    0|0
  • link 2:01 sonrası

link

link

link

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • link ders felan çalısırken dinle harika ...

0|0
    0|0
  • pachelbel - canon in d

0|0
    0|0
  • Tıkla ve Gözlerini kapa link

0|0
    0|0
  • severim dinlerimm dinlemek gerek

0|0
    0|0
  • beethoven tabi