Cem Yılmaz'ı komik bulmayan sadece ben miyim?

Hiç izlemem ama bir gün izlemek zorunda kaldım. Ve hiç komik bulmadım tebessüm bile etmedim... herkes komik buluyor sanırım. Benimle aynı fikirde olanına rastlamadım. burda komik bulmayan var mı merak ettim

0|0
16|37

En İyi Erkek Görüşü

• Kız beğenmiyorum dedi , eleştirmek için hazırlar hemen. Kendi sevdiğiniz şeyi aşılamak nedir ya. Beğenmiyor kız problemli oldu :D

2|0
    0|2
    • Aynen ya kuçu kuçular havlıyorlar. Laf ettirmeynler sanki avukatı adamın :D

• bu bir cevap değil.

• olabilir benim sorum, ben beğendim cevabı. sana noluyor? :)

Erkekler Ne Diyor 36

• Cem Yılmaz ve Tolga Çevik belli bir IQ seviyesinin üstündeki kişilerin anlayacağı espiriler yaparken, Şahan Gökbakar, Ata Demirer gibi komedyenler de geriye kalan kesime hitap ediyor...

Espiri anlayışın yeteri kadar iyiyse, IQ seviyen düşük olabilir...

2|0
    0|0
  • Cem Yılmaz beni de ilk çıktığı 1996'lardaki kadar güldüremiyor, ya da belki biz büyüdük ondandır. Bana da pek komik gelmiyor, politik espri yapmaktan da ödü kopuyor, hep suya sabuna dokunmayan mizah peşinde. O zaman da ille belden aşağı muhabbete giriyor. GORA, Yahşi Batı gibi filmlerinde birkaç sahne dışında hiç gülmedim bile

1|0
    0|0
  • yanlız degilsin kanka her sey bel altı ya da karsınıdakini küçük düşürüp onu kırarak güldürmeye çalışıyor oldum olası bende bi ön yargı var ona karşı sevmiyorum sevemedim

2|0
    0|0
  • sende bi sıkıntı olabilir. sanayiye görünmende fayda olabilir ama belki de bizdedir kimbilir?

0|0
    1|0
    • Hayret yaa kızlar beğenmemiş birde bana 5 eksi gelmiş acaba bende mi problem var ahaha deimos pazar günü bende gidiyorum az kaldı :))

• Cem Yılmaz da seni komik bulmuyor zaten.

İsabet olmuş..

4|0
    1|2
  • hayır bende komik bullmam esas komedyenler levent kırca kemal sunal gibi adamlardı küfüretmden dogal güldürürlerdi bizleri şimdi insanlar komedyenliği küfür etmek sanıyorlar

1|0
    0|0
  • Olabilir elbette renkler ve zevkler tartışılmaz ama tartışılmıyacak bir konu daha var cem yılmaz türkiyenin en iyi stand up göstericisi

0|0
    1|0
  • bir kontrol edin bakalım nabzı atıyor mu

1|0
    0|0
  • Sana bu konuda onlarca laf edebilirim ama onun yerine bunu seninle paylaşmak istedim link

1|0
    0|0
  • küfür kullandığı için mi komik bulmuyorsun? sorun sende galiba en yakın sanayi bölgesine uğra derim :D

0|2
    0|0
  • senin gibi birini daha grmüştüm ama bana komik geliyor

1|0
    0|0
  • Gayet normal bir durum. Komiklikten de ziyade lafı gediğine tak tak oturtuyor :)

0|0
    0|0
  • link bu daha komik

0|0
    0|0
  • evet bir tek sensin. buda senin farkın işte. rica ederim yardımcı olduğum için.

0|0
    1|1
  • anlamak lazım önce. tabi.

1|1
    0|0
  • kapasite meselesi herkes anlayamaz cem yılmazı sen de benim hiç sevmediğim receple pardon şahanla idare etcen artık

1|0
    0|0
    • Onu sevdiğimi nerden çıkardın boş boş yorum yapmayın ya

• sana da hitap eden biri olmalı cem yılmazı anlayamıyosun sonuçta

• cem yılmaz değilde okan bayulgeni sevmiyomda komikde bulmuyorum, hep birilerini aşağılayarak, bel altı oynayarak güldürmeye çalışıyo. Esprileride hep cinsel.

0|0
    0|0
  • Peki neyi komik buluyorsun sen ?

0|0
    0|0
  • Arog hariç hiçbir filmini beğenmedim yani komik bulmadım. Tek kişilik gösterilerini izlemdiğim için yorum yapamıycam yani bende sizdenim :)

0|0
    0|0
  • önyargılı gitmişindir ondan

0|0
    0|0
  • nie ya adam komik bence

0|0
    0|0
  • İstisnasınız. Aslında doğru olan da bu. :) Öyle kahkahalarla gülmek dinen de hoş karşılanmıyor. :)

0|0
    0|0
  • Moralin bozuksa karsinda ne yaparlarsa yapsinlar komik bulmazsın. Depresyon falan etkili olabilir ya da ağır ciddi bir yapın var. Yoksa adam gayet komik, reklamlari bld öyle. Bir ara depresyon döneminde senin gibiydim o yüzden anlattim

0|0
    0|0
  • Cem Yılmaz espiri yapıyor kendı kendıne kahkaha atıyor ..Beyazıt Öztürkun espirileri daha orjinal

0|0
    0|1
  • ceme değilde şahana komik diyorsan evet problemli sensin

2|0
    0|1
  • evet sadece sensin

1|0
    0|0
  • Evet bende komik bulmuyorum yanlız degılsın dostum ;)

0|0
    0|0
  • Sizi bir odada toplayıp yakmak lazım. Bence sizin gülmek için programlanmanız lazım önce.

1|0
    1|1
  • evet sadece sensin.

0|0
    0|0
  • olayı biraz daha ileri taşıyorum cem yılmaz a boş boş gülenlere boş boş bakyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 16

• tek değilsin artık kendini tekrarlıyor sanki

1|0
    0|1
  • Küfür komik gelmiyor bana aynı fikirdeyim.

2|1
    0|1
  • yaptığı filmleri hiç beğenmiyorum

1|0
    0|0
    • recep ivedik seriside hepsi aynı bayatlıkta

• filmler öyle haklısın ama ya stand up ları hakkında ne düşünüyorsun

• küfür,bel altı ,anı sıradan komik değil ben komik bulmuyorum öyke kahkalar atmadım hiç sıkılıp kapattım

• neyi yada kimi komik bulursunuz merak ettim

0|1
    0|0
  • Olabilir gayet normal , espri anlayışına uymayabilir .Bana da Şahan hiç komik gelmez mesela ...

0|0
    0|0
  • Son filmini çok beğendim bence komik adam.

0|0
    0|0
  • ben de komik bulmuyorum.

1|0
    0|0
  • filmleri değilde , gösterilerini çok beğeniyorum..

0|0
    0|0
  • bence teksin ve hep öyle kalacaksın :/

0|1
    2|0
  • Kesinlikle sende bir sorun var

0|1
    3|2
    • hadi inşallah... iki sahnede benliğimi yitirdim mobese ve kebap kelimeleri aklında olsun. onlara gülerken beni hatırla :D

• yazdım kafama :))

• begenıyorum

0|0
    0|0
  • bence adam baya komik bu aralar hele canım sıkıldıkça açıp izliyorum tabii senin fikrin komik bulmayabilirsin

0|0
    0|0
  • Evet sensin.

1|1
    0|1
  • Yalnız değilsin

0|1
    0|0
  • Sadece sensin.

1|0
    0|1
  • bende bitürlü gülemiyorum bu adama