Kapat

Kristin hannah veya marc levy okuyan var mı?

Kristin hannah'ın kitapları kalındır okuyanlar bilir ama ben kitaplarını gerçekten büyük bir zevkle okuyorum. sevgiyi, iletişimi, empatiyi, romantizmi o kadar güzel anlatıyor ki hemen hemen bütün kitaplarını okudum. marc levy'de tıpkı kristin hannah gibi bir yazar onunda 2 kitabını bitirdim kısa sürede.. var mı bu yazarları seven aramızda?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Marc Levy'nin 'keşke gerçek olsa' ve 'sizi tekrar görmek' isimli kitaplarını okumuştum. Ben öyle romantik kitap okuyan bir tip değilimdir, ama bu adamın romantik komedi tarzı, yarattığı karakterler, hikayesi o kadar ayrı geldi ki... Lisedeyken kızların yarısına da zorla okutmuştum bu kitapları :)

Kristin Hannah'a gelince hiç okumadım.

0|1
    0|0
    • keşke gerçek olsa ve sizi tekrar görmek şu an elimde ikisinden birini yarın okumaya başlıyacam.
      Kristin hannah'ın gece yolu ve kış bahçesi isimli kitaplarını tavsiye ederim. (çıtayı yükseltmemek için yorum yapmıyorum :) )

• demek devam kitaplar bunlar :D
      kış bahçesinde sevdiği insanları savaşta kaybeden bir kadını anlatıyor. Daha sonra bu kadın tekrar bir yuva kuruyor ama eşine, çocuklarına ve hayata karşı artık tamamen yabancı durumda ve çocukları annelerini tanımak için çaba gösteriyor, birlikte tatile çıkıyorlar vs.
      Gece yolunun hikayesini tam toparlayamıyacam şu an :) neokur. com üzerinden kitaplara ve konularına bakabilirsiniz.

• Teşekkür ederim yorumlara bakacağım :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...